21:03
Короткий обзор ігри Танки онлайн реєстрація

Короткий обзор ігри Танки онлайн реєстрація

Короткий обзор ігри Танки онлайн реєстрація

Браузерна ігра Tanki online

Швидше за все, Ви пам'ятаєте і часто згадуєте знамениту і дуже захоплюючу гру на Dendy, в якій потрібно було воювати на танках проти віртуального супротивника. Необхідно було не тільки знешкодити суперника, але і відстояти власну базу. Називалася ця гра «Танчики», і в ній було 100 рівнів. Це гра так затягувала, що ми не помічали, як пролітає час. Збираючи різноманітні бонуси, і модернізуючи свій танк до самого потужного, годинник пролітали як хвилини. Однак ця гра залишилася в далекому минулому, і зараз стали популярні інші комп'ютерні ігри з барвистою графікою і великими можливостями.


Однак нещодавно з'явилася сучасна версія улюбленої гри дитинства, а саме танки онлайн 2 0. Новий варіант гри став набагато цікавіший, адже у неї було додано величезна кількість можливостей і приємних моментів. По-перше, це більш високий рівень графіки. По-друге, грати можна не тільки проти бездушних комп'ютерних ботів, але і проти реальних людей, таких же, як і ви. І, нарешті, щоб насолодитися захоплюючим ігровим процесом, не потрібно нічого встановлювати і скачувати. Достатньо лише зайти на сторінку в інтернеті, і насолоджуватися такою забавкою, як Tanki online грати в яку можна на нашому сайті.
Щоб почати битву, необхідно всього лише зареєструвати собі аккаунт. Гра абсолютно безкоштовна. Танки онлайн реєстрація у якої займе не більше п'яти хвилин, побудована так, що в ході битви новий гравець буде не тільки навчитися тактики проведення бою, але і навчитися заробляти очки, за допомогою яких можна модернізувати свій танк до невпізнання. Онлайн танки дозволяють встановити на танк більш потужну зброю, замінити корпус, зміцнити броню, а також перефарбувати машину в стратегічно потрібний колір. Поліпшивши танк, можна швидше здобути перемогу, але не забувайте про тактику, так як вона іноді допомагає виграти, навіть такий бій, де ви спочатку сильно відставали.

Здавалося б, ігра танки онлайн дуже проста, проте і в ній є свої тактики і секрети. Крім того, тут є кар'єрне зростання з 27 рівнів, і пройти від одного до іншого не так просто, як здається. У цю гру можна грати як одному, так і в команді. Останній варіант дозволить вам відпрацювати навички тактичного ведення бою, а також розробити власний варіант стратегії, щоб у підсумку здобути переконливу перемогу. Противник повинен бути переможений будь-якою ціною, бо це війна.

танки онлайн игра

Гра має кілька типів битв. В режимі «проти всіх» ви будете поодинці битися з іншими гравцями, які зараз онлайн. Також є режим «битва в команді», де ви воюєте зі своєю командою проти команди супротивників. Третій режим дуже цікавий. Він називається «захоплення прапора». Тут Вам не обійтися без ретельно спланованих дій і злагодженої командної гри. Крім досвіду за проведені битви, Ви будите отримувати військові звання за героїчні вчинки, якщо ви зробите їх в розпалі битви. Чим більше подвигів, врятованих товаришів, знищених ворогів, тим швидше ви отримаєте вища звання гри - маршал.

Tanki online видео обзор


Нова версія гри про танки вже отримала багато нагород, проте розробники проекту продовжують її вдосконалювати. Тому слідкуйте за оновленнями, які відразу ж після виходу будуть опубліковані на нашому сайті. У нових версіях гри буде більш досконала ігрова графіка, будуть поліпшений зовнішній вигляд бойових машин, а також буде з'являтися нова зброя. Все для того, щоб Ви змогли грати Tanki online і отримувати від цього справжнє задоволення.

Офіціальний сайт Tanki onlinehttp://tankionline.com


Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: браузерна ігра, Tanki online, Tanki online обзор, RPG, танки онлайн | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх