14:15
Космічні Баталії обзор онлайн ігри, реєстрація, іграти

Космічні Баталії обзор онлайн ігри, реєстрація, іграти

Космічні Баталії обзор онлайн ігри, реєстрація, іграти

BattleSpace online игра

Космічні Баталії (BattleSpace)- це ще одна знаменита браузерна онлайн-стратегія, дія якої розгортається в недалекому майбутньому. Передісторія ігри така, що в 2240 планета Земля була зруйнована одним невдалим експериментом з управління гравітацією. Для того щоб вижити людям довелося освоювати нові планети по всій галактиці, створюючи при цьому нові світи і налагоджуючи міжгалактичні зв'язки. Але, по закінченні зовсім малого часового проміжку, запанував хаос, спочатку проявлявшийся у всіляких міжпланетних змаганнях. які згодом переростали в протистояння і запеклі битви. Для захоплення влади над ворогами союзники стали об'єднуватися в альянси.

 

Для того щоб зануритися в цей захоплюючий світ, повний захоплюючих битв і протистоянь, потрібно всього лише пройти реєстрацію, яка не відніме у вас багато часу. Після цього ігровий сервіс люб'язно запропонує вам вибрати собі планету для заселення і дати їй назву. До речі сказати, в ігрі діє відмінна система навчання: якщо до цього ви не мали досвіду ігрі і в подібним іграм, то тут вам на допомогу прийдуть бувалі гравці, які в будь-якій ситуації допоможуть порадою, а також вбудований помічник. Крім цього, в ігрі Космічні Баталії існує ігровий чат, в якому ви отримаєте відповідь на все що вас цікавить. 

Космические Баталии фото

Суть ігри BattleSpace полягає у розвитку інфраструктури планети і захопленні довколишніх ворожих планет для збільшення власної військової потужності. Вашої першорядною метою є розвиток власної планети. Для цього вам необхідні нові технології, які можна розробити в попередньо побудованої лабораторії, і ресурси, яких в грі існує чотири види: 
- Кристали; 
- Метал; 
- Дейтерій; 
- Електрику; 
Ресурси ви можете отримати або добувши їх самостійно в спеціальних рудниках і на електростанціях, або відвоювавши їх у супротивника, захопивши його планету. В цьому випадку ворожі ресурси негайно переходять до загарбника. Слід пам'ятати, що чим сильніше розвинена інфраструктура вашої планети, тим потужніші кораблі ви можете здобувати, створюючи свій флот. 
Окрім військових дій ви можете укладати союзи з сусідніми планетами. Це сприяє зміцненню торговельних відносин і потужнішим спільним атакам ворожих територій. Також, учасники всіляких альянсів і союзів можуть безперешкодно обмінюватися надлишковими ресурсами. 

Космические Баталии видео обзор

Граючи в браузерную онлайн ігру Космічні Баталії, ви отримуєте можливість завоювати всю галактику і відчути себе володарем світу!

Офіційний сайт BattleSpacehttp://battlespace.ru/

 

Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: браузерна ігра, стратегія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх