22:02
Крізіс браузерна війскова стратегія, обзор онлайн ігри

Крізіс браузерна війскова стратегія, обзор онлайн ігри

Крізіс браузерна війскова стратегія, обзор онлайн ігри

Кризис війскова стратегія

Незважаючи на свою промовисту назву, проект до економічних реалій ніякого відношення не має. Російські розробники браузерної військової стратегії Кризис, що іменуються RJ Games, переносять нас в близьке, але неспокійний майбутнє. Конкретно – в 2048 рік, коли на планеті настав тотальний контроль влади лиходіїв. Причому вони керують людською масою аж ніяк не шляхом демократичних виборів, а з допомогою зомбуючих випромінювачів, що пригнічують волю чесних громадян. Доблесним геймерам, тобто нам з вами доведеться виступати в ролі таких собі правдорубів і витягнути з «матриці» одурманенне людство.

Видавці гордо називають своє дітище не інакше, як стратегія. Безумовно, зачатки цього великого жанру в Кризисі присутні. Але далі початкових паростків справа не пішла. Ви отримуєте щось, схоже на військове містечко з підпільною торгівлею, видобувними будівлями та іншими спорудами у стилі постапокаліптичного часу.

кризис фото

Воювати вам доведеться з перших хвилин: перше навчальне завдання буде проходити в real-time форматі. В принципі, як і наступні. У битві ви зможете використовувати тренованих бійців: спочатку – трохи і найпростіших, але потім браузерна військова стратегія крізіс онлайн дає можливість користуватися послугами більш титулованих і професійно навчених найманців. До речі, цих майстрів теж треба навчати вам.

Кризис видео обзор

Після кількох ознайомчих завдань ви зможете сміливо вступати в бій з реальними гравцями. Формат бою не змінюється, а ось адреналіну з азартом додається сповна. Ігра Крізіс також порадує системою рейтингу, кланових битв і дуелей з найбільш ненависними сусідами.

Офіційний сайт Кризис: http://crisis-game.ru/

 

Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: браузерна ігра, стратегія, браузерні ігри, стратегії | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх