21:03
Легенда Лицаря браузерна mmorpg онлайн ігра

Легенда Лицаря браузерна mmorpg онлайн ігра

Легенда Лицаря браузерна mmorpg онлайн ігра

Браузерні ігра Легенда рицаря

Ігра Легенда Лицаря - браузерна MMORPG ігра, дія якої відбувається в барвистому фантастичному світі, де гравцям належить відправитися в повну небезпек подорож, щоб врятувати весь і світ, та й самого себе від нападників людство демонів. Гравців чекають численні битви, знищення демонів і подорожі по різноманітним ігровим локаціям. Доведеться побувати і в засніжених горах і в спекотних пустелях. Сюжетна лінія опрацьована просто прекрасно і відрізняється своєю непередбачуваністю. Так кращий супутник може виявитися глибоко законспірованим зрадником, а найлютіший ворог стане другом.

У браузерної ігрі Легенда Лицаря представлено чотири класи персонажа: Боєць, Маг, Воїн, Лицар духу. Відрізняються вони стилем бачення бою. Так що вибір робити потрібно все зваживши. Виконуючи завдання персонаж отримує амуніцію, зброю, досвід і прокачує навички. Розвиток персонажа йде досить швидко і з кожним новим рівнем відкриваються нові навички та доступ до івент і локаціях. Крім того практично відразу персонажу дають супутника, який і в бою допоможе і підкаже що треба. Взагалі помічників в ігрі буде досить багато, пізніше можна буде створити звіра, який буде незамінним соратником у кожному бою.

Що стосується грошової системи в ігрі Легенда Лицаря, то існує два види валюти - Срібло та Золото. Срібло - видаткова монета, використовувана для виготовлення спорядження, створення звірів і так далі. За Золото можна купувати в магазині багато корисних і «смачних» речей, але поповнення золотого балансу можливо тільки шляхом покупки за реальні гроші.

Легенда Лицаря видео обзор

Варто відзначити прекрасну графіку ігри Легенда Лицаря і безліч регулярних івентів. Боротьба з босами, межсерверні PvP-битви, і звичайно-ж війни спілок - наймасштабніші битви за право володіти одним із замків сервера. Володарі замків отримують приємні бонуси та заохочення. Успіхів!

Офіційний сайт Легенда Лицаря: https://legenda.ru/

 

Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: рпг, браузерні ігри, браузерні ігра | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх