18:54
Легион мертвых обзор онлайн ігри, іграть, регистрація

Легион мертвых обзор онлайн ігри, іграть, регистрація

Легион мертвых обзор онлайн ігри, іграть, регистрація

Лугіон мертвих браузерна ігра

Легіон Мертвих - це безкоштовна багатокористувальницька онлайн-ігра, яка відноситься до жанру РПГ з елементами стратегії. Вас чекають натовпи орків і воюючих з ними людей! 

У ігрі Легіон Мертвих є дві раси - орки і люди які протистоять один одному. Вони борються між собою впродовж багатьох років. Кровопролитна війна не затихає і обидві ворогуючі сторони вже ослабли. Все б могло закінчитися повним знищенням, якби не поява Короля Лічей. Він скористався війною і відкрив дорогу своєму війську мерців. Щоб не погубити світ остаточно, доведеться двом ворогуючим сторонам об'єднатися і дати відсіч надприродній армії. 

Ви повинні врятувати світ на якийнасувається жах. Надягайте обладунки і починайте війну проти війська Короля Мертвих. Доведеться постаратися, щоб стати гідним супротивником. Розвивайте свого персонажа, покращуйте характеристики замка, отримуйте завдання, які вимагають максимальної віддачі, а також бийтеся з ворогами. Ігра Легіон Мертвих онлайн - це постійні бої і ні хвилини спокою! 

Відмінне поєднання елементів удачі з тактичними ігровими схемами - коротка характеристика ігрового процесу. Контакти з іншими геймерами роблять ігру ще більш захоплюючою. Ви зможете ходити з друзями в підземелля, стравлювати клани супротивників або воювати один з одним. 

легион мертвых скриншот


В Легіоні Мертвих вас чекають видовищні бої на арені, виконання різноманітних завдань, ПВЕ режим. Є ще й облога замка, яка неможлива без групи. Незважаючи на те, що значення гільдій дуже занижено, але все ж клани є й успішно розвиваються. 

Бої в ігрі Легіон Мертвих проходять в автоматичному режимі. Від вас вимагається тільки в потрібний час натискати кнопку гніву, яка стає доступною при накопиченні енергії, а всю іншу роботу за вас зробить комп'ютер. Все залежить від рівня ігрового персонажа і кількості речей на ньому. Речі можна придбати в магазині або вибити силою з боса. Практично будь-який предмет можна зачарувати або поліпшити. Для цього вам знадобляться креслення, що вилітають з різних мобів. 

Легіон Мертвих видео обзор

Для тих, у кого тугий гаманець, є можливість пропускати битви і дивитися відразу на результат. Так що, якщо у вас немає бажання дивитися на бризки крові і тиснути на кнопку, то можете сміливо платити за перепустку цієї жахливої ​​картини свої кровні. 

Легіон Мертвих - вельми цікава ігра зі своєю родзинкою! Вдалого вам бою з нечистю і якнайшвидшого звільнення світу!

Офіційний сайт Легіон Мертвихhttp://101xp.com/game/doh/info

 

Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: стратегія, браузерна ігра | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх