20:14
Лига Ангелов обзор онлайн ігри, реєстрація, іграти

Лига Ангелов обзор онлайн ігри, реєстрація, іграти

Лига Ангелов обзор онлайн ігри, реєстрація, іграти

League of Angels браузерна онлайн ігра

League of Angels Online - Ліга ангелів - новий браузерний MMORPG проект для любителів фантастики. На даний момент ігра доступна на порталі Game321.com, який відомий своїми браузерних флеш-іграми для дітей. В ігрі League of Angels прекрасна графіка і великий ігровий світ. На вибір доступно чотири класи персонажів. Почніть свій шлях під захистом ангела Nocturna, а потім самі станьте захисником всіх світлих ангелів допоможіть їм перемогти Темного Лорда! 

Перед нами відкривається загадковий світ, де Темний Лорд оголосив кінець божеською епохи. Воїни темного Лорда підступним способом вкрали кільце Життя. Ангели, які покликані захищати людство, не змогли зупинити прислужників Лорда. Тепер весь ангельський світ ризикує бути схопленим і вигнаними з цього світу. Відважні герої в людському вигляді вирішили допомогти Ангелам повернути кільце Життя! Разом сили Добра повинні перемогти злого Лорда! 

League of Angels online огляд ми почнемо з самого початку ігри. Після того, як ви зареєструвалися, вас вітає ангел Nocturna - красива леді, яка познайомить вас з усіма тонкощами ігри. Відразу ж вона просить захистити від ворожого юніта. Тут-то ви і проводите свій перший бій. Відзначивши вашу відвагу, Nocturna пропонує вибрати один з чотирьох класів: Воїни, Маги, Розбійники і Мисливці. Персонажі можуть бути як чоловічої статі, так і жіночого, причому вони відрізняються між собою. На європейських серверах поки що йде бета-тестування і доступні тільки Воїни і Маги. 

Кожен клас в League of Angels онлайн має свій унікальний навик і оптимальну позицію в бою. 


Astral Child (маг) - вихована дикими єдинорогами, вона перейняла їх силу і розум і тепер її можливості виходять за межі людського розуміння. 

Green Ranger (мисливець) - вирощена серед ельфів, принцеса отримала від життя все, що можна. Тепер вона попрямувала в ліс - місце, яке дає їй сили боротися зі злом. 

Pyrona (маг) росла в цирку, і все дитинство бачила перед собою магію, обман і фокуси. Тепер вона досконало володіє різними заклинаннями і любить грати з вогнем. 

Zweihander (воїн) відомий своєю зброєю ближнього бою. Це один з найбільш шанованих воїнів. Решта жителів його побоюються, незважаючи на те, що поганого він їм нічого не зробив. 

Mermaids (маг) - це русалки, обитающі під водою і практикуючі там свої магічні заклинання. 

Nightblade (розбійник) - дуже небезпечний вночі, коли його кинджали знаходять додаткову енергію. Днем намагається не проявляти активності, але все одно, постійно залишається пильним. 

Rose Knight (воїн) - ці відважні воїни дали клятву захищати усіх невинних людей в області. Вони готові померти під час бою, аби захистити союзників. 

Grimbow (мисливець) - самотній воїн, який ніколи не втрачає можливості, щоб помститися силам зла. 

Огляд графіки League of Angels потрібно почати з того, що це браузерна флеш-ігра схожа на Demon Slayer. Через те, що тут складно реалізувати круту бойову систему і повністю відкритий світ, розробники спробували відтворити такий інтерфейс, щоб тут було приємно перебувати. Дійсно, після перших п'яти хвилин ігри здається, що потрапили в мультик. Найбільше це нагадує яких-небудь «Вінкс», адже тут теж багато метушливих персонажів з крильцями. Всюди літаючі ангели, боротися вам потрібно з похмурими монстрами, а головна будівля схоже на якийсь купол. Звичайно, в таких умовах приємніше буде іграти дівчинці, а не хлопчикові. Але є в ігрі є персонажі чоловічої статі, а значить розробники сподіваються і на цю аудиторію. Потрібно самому спробувати пограти, щоб зрозуміти, подобається ігра чи ні. 

лига ангелов игра скриншоты

Іграти League of Angels можна як на проходження, так і проти інших гравців. Тут покрокова бойова система, а бій проходить в автоматичному режимі. У кожного персонажа є свій захисний ангел, у якого також є одне унікальне вміння. Сила у ангелів набагато більша, ніж у героїв. Ви починаєте ігру з Nocturna, але з підвищенням рівня можна вибрати іншого ангела. Для цього потрібно виконати ряд спеціальних завдань. 

Як я вже сказав, після реєстрації в лига ангелив потрібно буде виконати кілька простих завдань. Для того щоб переміщатися по карті, використовуйте ліву кнопку миші. В League of Angels не вільний світ, а розділений на локації. У менших локаціях вам потрібно виконувати різні завдання, які видаються в більшому місті. У стартовій локації багато новачків, а тому не відразу зрозуміло, що потрібно робити. Використовуйте спеціальну кнопку справа. Після її натискання ви будете автоматично переміщатися куди потрібно. 

Після виконання завдання ви отримуватиме в нагороду різного роду обмундирування. Завжди намагайтеся одягати на себе нові речі, так як це один з основних показників сили. 

Лига ангелов видео обзор

League of Angels - це безкоштовна браузерна флеш-ігра. Тут є ігровий магазин і можливість купити віп-аккаунт. Чесно кажучи, користь від товарів з магазину сумнівна. А ось віп-аккаунт зайвим ніколи не буде. Ви будете отримувати додатковий досвід і більше подарунків після кожного бою.

Офіційний сайт League of Angelshttp://101xp.com/game/liga_angelov

 

Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: браузерна ігра, RPG | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх