19:24
Light of Darkness обзор онлайн ігри, іграти, реєстрація

Light of Darkness обзор онлайн ігри, іграти, реєстрація

Light of Darkness обзор онлайн ігри, іграти, реєстрація

Light of Darkness браузерна РПГ ігра

Light and Darkness – це MMORPG з PvP і PvE режимами, дія якої розгортається у величезному барвистому світі Риэ, що складається з 75 унікальних локацій з 6 замками та підземеллями, яких стає з кожним оновленням все більше і більше. Тут протистоять один одному раси Орків і Людей, відбуваються щотижневі битви за замки у складі гільдій, конкурси, івенти і квести. Це захоплююча легенда з постійно спливаючими загадковими, інтригуючими подіями і морем спілкування.

Ось чому так повелося, що сильних в світі хлібом не годуй, а дай цей світ розколоти, та так, щоб і осколки в усі сторони і щоб ще і замусорити все, щоб потім не нудно було нащадкам жити в цьому світі. Саме так і зробив великий воїн світу Риэ, розколовши його надвоє. Від цього удару неймовірної сили і утворилося кілька островів, де і оселися вцілілі мешканці цієї казкової країни, в якій є всього потроху – трохи жорстокості, трохи магії, трохи чарівництва ну і населення тут саме строкате, деякі представники не проти будуть подивитися, якого кольору кров вашого персонажа.

Та й все було б ще нічого, якби не проникли в цей світ з цього розлому безліч потойбічної нечисті, якою все живе в цьому світі явно не по душі, а єдине її бажання захопити й поневолити все живе. Ось такий неабиякий розклад очікує гравця і треба мати певну сміливість, щоб не побоятися зареєструвати в цій ігрі і зробити перший крок на землі, що кишить різноманітними тваринами як цього, так і потойбічного світу.

Light of Darkness скриншот

Light & Darkness – а саме так називається ця ігра, що представляє собою безкоштовну онлайн ігру, в яку можна і потрібно іграти, якщо ви небайдужі до магії, незвіданого фэнтэзийному світу, таємниць і битв. Проста реєстрація, вибір персонажа і скачування невеликого (близько 300 кб) клієнта, ось все, що потрібно зробити для початку ігри. А далі гравцеві надається повна свобода дій у світі світла і пітьми, причому від цих дій буде залежати те, чого стане більше в цьому світі з приходом нового геймера – світла чи все-таки темряви, тут вирішувати доведеться вам і діяти відповідним чином.

Ігра Light of Darkness створена в класичних традиціях жанру MMORPG Online, тобто, від вас буде потрібно постійну увагу до свого персонажа, опіка і розумний розподіл очок досвіду, який він буде отримувати в процесі сутичок, боїв і виконання самих різноманітних квестів, яких в ігрі безліч. Варто сказати, що територія ігрового світу досить обширна і складається з декількох островів, кожен з яких має свої особливості, свої переваги і свої небезпеки. Наприклад, острів Синдинор знаменитий своїми големами та іншою, штучно створеноми трошки божевільними чарівниками, нечистю, яка буде прагнути зіпсувати гравцеві не тільки новий одяг, а й шкіру.

Light of Darkness фото

Переміщатися по території світу Риэ доведеться дивлячись на аксонометричну тривимірну проекцію, що дає можливість оглядатися по сторонах і вчасно помічати різні загрози. Безліч предметів, артефактів і корисного інвентарю будуть не тільки допомагати гравцеві вижити в цьому світі, але і дозволять йому освоїти мистецтво торгівлі, яке буде дуже корисно, адже і в цьому світі ігрова валюта відіграє не останню роль.

Light of Darkness видео обзор

Є в Light of Darkness і соціальна складова, гравці можуть спілкуватися і взаємодіяти один з одним, об'єднуватися в клани і спільними зусиллями вирішувати спільні завдання, від вирішення яких буде залежати результат споконвічного протистояння світла і темряви.

Офіційний сайт Light of Darkness: http://lod.infiplay.ru/

 

Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: браузерна ігра, браузерні ігри, мморпг, mmorpg | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх