18:10
Lost Sector обзор браузерної онлайн ігри

Lost Sector обзор браузерної онлайн ігри

Lost Sector обзор браузерної онлайн ігри

Lost Sector онлайн ігра

Браузерна 3D MMORPG  lost sector online з постапокаліптичному сеттінгом. Кожен такий проект, який з'являється на російському ринку, незмінно викликає інтерес у українських та російських геймерів. Черговою такою новинкою mmorpg і стала онлайн гра Lost Sector - покрокова тактична бродилка, всесвіт якої нагадує Сталкер. За словами розробників, вона відродить старий добрий жанр тактичних покрокових стратегій.


За сюжетом гри цивілізація знищена - її згубила війна за ресурси. Точніше один ресурс - препарат під назвою «Ребіс», який подовжує життя і посилює фізичні якості людини. А ще його використання здатне перетворити будь-якого солдата в справжню бойову машину. Тепер світ населяють дві ворогуючі фракції, кожна з яких хоче отримати контроль над виробництвом препарату. Гравцеві пропонується стати одним з учасників цієї боротьби. Місцем дії став покинутий мегаполіс, час дії - 2031 рік.





У Lost Sector передбачена можливість проходити сюжетну кампанію спільно з іншими гравцями. Також є і PvP - можна зійтися в битві проти живих ворогів. Зібравшись кланом можна почати масову баталію, прагнучи захопити нові території. До речі, розробники дали гравцям, які зіткнулися з противником, можливість покликати на допомогу інших «своїх». Взагалі в ході гри можна обмінюватися повідомленнями в спеціальному чаті. Кожен гравець, як і кожен клан, має свій рейтинг. Що стосується озброєння, то його запаси прямо-таки невичерпні, майже як в Combat Arms. На вибір гравцеві пропонується саме різна зброю, а також екіпіровка.



Ігра lost sector онлайн почнеться з навчальної місії, після проходження якої гравець потрапляє на глобальну карту. Тут будуть видимі переміщення інших гравців, відмічені зони, в яких ведуться бойові дії. Якщо бій виграно - гравець отримує очка досвіду і гроші. А ще якщо не полінувалися обшукати поваленого супротивника - можна стати власником якоїсь цінної речі. Знайдені речі можна продавати торговцю.

Lost Sector видео обзор



Багато геймерів вже відзначили вражаючу 3D-графіку, яку зустрінеш не в кожній браузерній mmorpg. Але є в Lost Sector і мінус - відсутність озвучення. Тому щоб зрозуміти сюжет потрібно буде уважно читати кожен діалог. А в цілому вийшов хороший продукт для шанувальників жанру.

Lost Sector официальный сайт: http://lsonline.ru/


Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: ігра Lost Sector, Lost Sector, браузерні ігри, Lost Sector обзор, mmorpg, RPG | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх