03:21
Love City 3D обзор ігри, іграти безкоштовно онлайн

Love City 3D обзор ігри, іграти безкоштовно онлайн

Love City 3D обзор ігри, іграти безкоштовно онлайн

Лайф сіті 3д симулятор

Онлайнові «симулятори життя» давно намагаються повторити успіх нашумілої свого часу Second Life. На жаль, створюючи свідомо казуальну ігру, розробники не можуть виходити за певні рамки, які зроблять їх продукт занадто складним.

Тому, геймплей в більшості подібних ігор майже повністю відсутня. У кращому випадку його замінять цілою пачкою міні-ігор, а в гіршому просто махнуть рукою.

Єдине місце, де творці можуть блиснути талантом - в кількості і якості контенту.

Чим краще ігра виглядає і чим більше в ній можливостей для взаємодії з іншими гравцями - тим краще вона відповідає своєї основної меті - затягнути гравця надовго.

Саме за цим критерієм і слід оцінювати соціальні ігри. І сьогоднішня наша ігра, як раз добре справляється зі своїм завданням. Гість цього огляду - Love City 3D.

Ігра не особливо приховує того факту, що її цільова аудиторія - дівчата. Життя, повне вечірок, походів по магазинах і дискотек, та ще й без необхідності за все це платити, виглядає дуже заманливо. До того ж зовнішній вигляд жіночих моделей так сильно нагадує ляльку Барбі, що чисто на підсвідомому рівні викличе симпатію у всіх, хто в дитинстві цієї самої лялькою володів.

Так що ж, Love City 3D це отака «земля амазонок», де сильна стать занесена в червону книгу? Ні краплі. Фокус в тому, що заманивши у ігру величезну кількість дівчат, розробники зробили її вельми і вельми привабливим місцем для хлопців. Це відмінне місце для тих, хто хоче знайти свою обраницю в онлайні.

Безсумнівним плюсом буде те, що тут можна бути ким завгодно і створити собі будь-який образ, незалежно від соціального статусу і матеріального становища в реальному житті.

Отже, чим же може похвалитися Love City 3D? У ній можна знайти все що потрібно для віртуального самовираження - багатий на вибір редактор персонажів, можливість завести і облаштувати власну оселю, величезна кількість доступних для відвідування місць і, найголовніше, велике і активне співтовариство гравців.

Гравці, до речі кажучи, дуже сильно впливають на ігру. Більшість подій тут організовують ініціативні користувачі, які отримують за це внутрішньоігрову валюту.

Так само є вельми незвичайна професія волонтера - людини, яка допомагає новоприбулим гравцям освоїтися в ігрі і відсіває неадекватних і малолітніх користувачів, і це, скажу я вам, вельми приємно. Скрізь би так.

Що ж стосується безпосередньо соціальної складової, то тут все зроблено на дуже гідному рівні. Відвідуючи вечірки, бари і ресторани можна знайти собі супутника або супутницю і провести з ним цілком реалістичний романтичний вечір. Способів взаємодії з оточуючими - ціла купа. І до речі, про кожного можна подивитись анкету, щоб дізнатися, наскільки ваші інтереси збігаються і чи є у вас майбутнє.

Як і скрізь, тут дуже багато чого вирішують гроші. Втім, заробляти їх куди простіше, ніж у реальності. Є кілька професій на вибір. Цікаво, що це не звичайні вбивці часу, як в інших схожих іграх. Кожна професія зав'язана на взаємодію з іншими гравцями. Хочете приносити користь суспільству? Ідіть у волонтери. Є організаторські здібності? Спробуйте себе в ролі організатора вечірок. Добре розбираєтеся в людській натурі? Ставайте психологом. Ну а якщо бажання працювати ніякого, а поправити фінансове становище все ж хочеться - прийміть участь в одному з численних конкурсів. На них можна як блиснути перед публікою, так і отримати цілком пристойний гешефт. І на крайній випадок, якщо ви володієте природною чарівністю, то цілком можете знайти собі заможного спонсора. Все у ваших руках.

Хто знає, може, саме тут ви випадково зустрінете свою чарівну сусідку, з якою так давно хотіли заговорити в реальному житті. Тим більше, що такі випадки - цілком реальні.

Інтернет повний зверненнь від гравців, які завдяки ігрі зустріли свою другу половинку і утворили міцний осередок суспільства. Може й вам пощастить?

Love City 3D видео обзор

Головне - не захопитися. Ігра здатна сильно затягнути непідготовленого користувача. З словосполучення «симулятор реального життя молоді», а саме так автори позиціонують проект, можна сміливо викинути слово «реальною». Тутешнє життя дуже вже ідеальне. Якщо вона була такою і в реальності, то в подібних іграх не було б потреби.

Ну, а поки, можна сказати, що Love City 3D відмінний проект для своєї ніші, заслужено користується успіхом у цільової аудиторії.

Офіційний сайт Love City 3D: http://lovecity3d.com/

 

Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: ігри з клієнтом, ігра з клієнтом | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх