01:24
Lula Online обзор - онлайн ігра, реєстрація, офіційний сайт

Lula Online обзор - онлайн ігра, реєстрація, офіційний сайт

Lula Online обзор - онлайн ігра, реєстрація, офіційний сайт

Lula Online еротична браузерна ігра

Ігра Lula Online - браузерна онлайн стратегія з категорії 18+. Тут Вам доведеться стати менеджером по виготовленню «полунички». Так, Ви правильно зрозуміли, Вашим головним завданням буде виробництво фото і відео з оголеними дівчатами, та інші супутні речі.

Пройшовши реєстрацію і приступивши до ігрового процесу, Вам буде потрібно купити необхідний набір продюсера. У нього входять квартира, ліжко, диван і бар. Якщо Ви вже встигли придбати все це, тоді Вас чекає наступний етап - пошук і підбір моделі для зйомок. Даний процес досить цікавий і, тому час пролетить надзвичайно швидко. Паралельно Ви можете обміркувати питання грошових інвестицій, які знадобляться для зведення і комплектації залу відпочинку для Вашої підопічної.Що стосується робочого процесу в ігрі Lula онлайн, то Ви самостійно визначаєте рід занять для кожного підлеглого. Почати можна з простих завдань, наприклад, сексу по телефону. Варто відзначити, що гра включає в себе можливість участі моделей у відвертих фотосесіях і зйомках порнофільмів. Їх діяльність повністю залежить від Ваших прямих вказівок.

Ця гра підійде всім, хто втомився від банального сюжету і персонажів, а також хоче перевірити свої сили на терені нестандартної режисури.

лула онлайн ігра

Для того, щоб почати грати, Вам необхідно зареєструватися на офіційному сайті гри Lula Online (посилання на офф сайт на вкінці цієї сторінки). 

Створивши акаунт, Ви отримаєте можливість грати на офіційному російському сервері, а так само отримувати повідомлення поштою про ігрових нововведення, новинах та іншої інформації по грі.

Lula Online видео обзор

Якщо у Вас виникнуть проблеми при створенні облікового запису, з запуском гри або вже в процесі самої гри, Ви можете звернутися в розділ «Підтримка» офіційного сайту «Lula Online» і скориставшись відповідною формою - отримати відповіді на всі поставлені Вами питання.

Офіціальний сайт Lula Online: http://www.lulaonline.ru/
Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: браузерна ігра, для дорослих, Lula Online, 18, Lula Online ігра, Lula Online видео обзор, Lula Online видео | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх