03:51
Меч Ангелів обзор ігри, іграти безкоштовно онлайн

Меч Ангелів обзор ігри, іграти безкоштовно онлайн

Меч Ангелів обзор ігри, іграти безкоштовно онлайн

Онлайн ігра Меч Ангелів

У 2016 році Esprit Games презентувала нову браузерную ММОРПГ під назву «Меч Ангелів». Дії ігри відбуваються в чарівному світі за участю магічних істот - богинь. Гравці розвивають своїх персонажів, набирають помічників в команду і вступають в битви з темними силами.

Колись велася довга кровопролитна війна між людьми і породженнями зла. Богині брали участь у битвах і допомагали мешканцям світу здобути перемогу. Але з тих пір пройшло багато років, і вони поступово пропали - занурилися у вічний сон. Однак настав час знову вступити в бій з нечистю, і героям людей доведеться пробудити могутніх богинь.

Отже, гравець починає свої пригоди і пошук заснувших богинь. На вибір є три класи персонажів з відмітним розподілом характеристик і наявністю особливих бойових Скілів:

Лицар: у нього сильні критичні удари, високий показник атаки, і до того ж на нього не хороші контрудари.

Вершник: добре захищений воїн з великим запасом здоров'я. Вміло використовує блоки і проводить контратаки.

Пірат: це хитрий противник, він використовує свою
спритність, щоб ухилятися від ударів, відмінно володіє мечем.

Подорожуючи по містах і виконуючи завдання NPC, гравець розвиває свого героя і обростає набором різних корисних функцій. Сюжет плавно веде його від одного завдання до іншого, але попутно можна робити і побічні квести. За виконання місій і перемоги над мобами нараховується досвід, який йде на підвищення рівня, і очка, за допомогою яких можна активувати древо талантів і збільшувати характеристики. Можна міняти показники не тільки воїна, але і його спорядження. Вся зброя, броня і ювелірка прокачуються на багато щаблів, а згодом замінюються на більш досконалі.

При бажанні гравець може витратити деяку частину коштів на «виховання» персонажа: при цьому в довільному порядку підвищуються або знижуються його характеристики, чим частіше проводиться муштра, тим складніше отримати корисні бонуси.

Тут постійно проходять різні евенти, розіграші призів, формуються гільдії, проходять облоги. Це повноцінна ММОРПГ, що включає безліч ігрових і соціальних моментів.

У персонажа є функція створення ладу: він може набирати в групу інших бійців (наймаються в таверні), а також богинь. На цьому етапі важливо правильно скласти лінії ладу: у перший ряд варто висунути воїнів з великим захистом здоров'ям, а більш слабких залишити позаду. Слід також врахувати черговість їх ударів.

Битва ведеться в покроковому режимі, учасники обох групу атакують один одного по черзі до повного знищення. У процесі бою персонажі накопичують енергію для суперударів, який застосовують в наступному раунді.

Перемоги приносять грошову винагороду і іноді екіпіровку. Окреме місце займають рейди по підземеллях, для яких потрібна наявність важливого ігрового показника - тонусу.

Можливі сутички і з іншими гравцями. Турніри на аренах бувають дуже вигідними, оскільки переможці нагороджуються дуже цінними призами.

Досить сильний вплив на прокачування персонажа має функція «Близькість богині». У чарівному світі існує безліч богинь, кожна з яких може дати значну прибавку до характеристик героя. Показник близькості поступово збільшується і показує, наскільки гравець просунувся в своїх пошуках. Як тільки він досягає максимуму, богиня пробуджується і дає хороші бонуси герою.

Для самих захоплених користувачів розробники включили функцію «Тренування»: можна прокачувати персонажа перебуваючи при цьому не за комп'ютером, за кожну годину АФК нараховується деяка кількість досвіду. Також раз на день можна спробувати свої сили в алхімії, яка приносить грошову винагороду.

Меч Ангелов видео обзор

Взагалі, в ігрі є багато різних постійно діючих міні-завдань, і щоб не пропустити їх активацію, можна скористатися функцією «Помічники», яка дозволяє контролювати всі доступні апгрейди і місії.

Офіційний сайт Меч Ангелів: https://espritgames.ru/angelsword

 

Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: мморпг, браузерні ігра | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх