15:13
Меч и Магия: Герои онлайн обзор - online ігра, реєстрація в ігрі, іграти безкоштовно

Меч и Магия: Герои онлайн обзор - online ігра, реєстрація в ігрі, іграти безкоштовно

Меч и Магия: Герои онлайн обзор - online ігра, реєстрація в ігрі, іграти безкоштовно

Ігра мача і магії герої онлайн

Багатокористувацька браузерна онлайн ігра «Герої Меча і Магії: Королівства Онлайн» буквально наскрізь просякнута неповторним духом великого ігрового всесвіту «Героїв меча і магії». Герої Онлайн являють собою дуже цікаве продовження зі знайомою здавна ігровою механікою. Якщо проводити паралель, то в цій стратегії, як і у її прародителя є можливість зводити замки, будувати будівлі або лігва для вербування військ, ринок для збуту і купівлі сировини, таверну для найму героїв і багато іншого. 

Відмовившись від покрокового режиму, тим самим, розробники дали зелене світло для створення онлайн версії, і тепер кожен шанувальник всіма улюбленої стратегії може оселитися в світі Героїв Онлайн. Після реєстрації в ігрі, перші два тижні гравці можуть відчувати себе в безпеці, так як на них буде поширяться захист для новачків. Це зроблено з метою уберегти замки новачків від раптової кончини і дати можливість прокачатися до початкового рівня в ігрі, який і дозволить змагатися силами вже з бувалими героя-ведами. 

Мета ігри, як могло здатися на перший погляд, полягає не у війні і знищенні графств суперників. У Героях меча і магії потрібно постаратися і зібрати всю колекцію артефактів іменованих сльозами Асхі. Це і є кінцевою метою, після чого фінішує «ігровий сезон» і починається новий, а переміг у війні за сльози альянс отримає значне посилених стартових героїв. 

Меч и Магия Герои онлайн

До незаперечних переваги ігри, варто віднести - чертовски зручний екран бою, який дозволяє планувати свої дії на перед, добротну опрацювання балансу між расами, і найголовніше, ігрові баги зведені до мінімуму, що не може не радувати. Загалом «Герої. Королівства »можна класифікувати як приємну браузерну онлайн ігру. 

Для того, щоб почати іграти в герої меча і магії, Вам необхідно зареєструватися на офіційному сайті ігри Герої Меча і Магії Онлайн (посилання на офф сайт на початку цієї сторінки, чи вкінці статьї). Для підвищення продуктивності з'єднання з сервером ігри, Вам необхідно завантажити клієнт ігри і проинсталлировать його на своєму комп'ютері. Зареєструвати ігровий аккаунт Ви зможете натиснувши на наступну картинку. Вона перенаправляє вас на форму реєстрації Герої Меча і Магії Онлайн

Герої Меча і Магії видео обзор

Створивши акаунт, Ви отримаєте можливість іграти на офіційному російською сервері, а так само отримувати повідомлення поштою про ігрових нововведеннях, новинах та іншої інформації по цій супер ігрі.

Офіційний сайт Меч и Магия: Герои онлайнru.heroes-online.com/

 

Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: браузерна ігра, стратегія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх