16:14
Metal Bulet обзор ігри, реєстрація, іграти онлайн

Metal Bulet обзор ігри, реєстрація, іграти онлайн

Metal Bulet обзор ігри, реєстрація, іграти онлайн

Метал булет онлайн шутер

Metal Bulet онлайн - кумедний аркадний шутер з видом зверху, в якому гравці воюють зі злом на стороні секретної організації «Антизло», а в перервах між сеансами порятунку світу б'ються один з одним на аренах реаліті-шоу, вбиваючи суперників максимально ефектним способом. Чому максимально ефектним? Тому що чим красивіше ви вб'єте ворога, тим вище буде ваш рейтинг серед глядачів цього божевільного заходу, а чим вище рейтинг - тим більше ваші заробітки.

Як і всі інші аркадні стрілянини, ігра Metal Bulet виливає стійкий запах сюрреалізму. Битися тут доводиться з породженнями хворої уяви авторів, придумати яких можна тільки в гарячковому маренні або під дією заборонених речовин. Так що не дивуйтеся, якщо в черговий локації на вас полізуть прямоходящі крокодили, гігантські негри-боксери або який-небудь єгипетський бог Анубіс, озброєний лазером. Вся ця нечисть зазвичай пре хвилями і радісно розлітається на складові частини під впливом гранат або чого-небудь покруче, наприклад, ракет або динамітних шашок.

Metal Bulet скриншот

На шляху до вершин успіху Metal Bulet розстелила килимову доріжку з декількох десятків локацій самої різної тематики. В Піраміді гравців чекає комітет із зустрічі з забинтованою мумією, в Кіберсіті оселилися божевільні дрони, а з Зомбіроуді привітно махають підгнилими ручками ходячі мерці. Кожна локація складається з 4-х звичайних етапів і одного боса-руму, де мешкають особливо жирні дядьки.

Metal Bulet фото

Характеристики персонажа в Metal Bulet досить жалюгідні, але це компенсується великою кількістю випадаючої екіпіровки і солідними можливостями по апгрейду зброї. В Заводі можна значно підсилити свій улюблений револьвер або ракетницю, підправити шкоду гранати і модернізувати броню і щити. Звісно, ​​не безкоштовно, але при знищенні монстрів валиться стільки золота і аметистів, що цього цілком достатньо, щоб задовольнити всі забаганки.

Metal Bulet видео обзор

PvP в Metal Bulet реалізовано у вигляді дуелей або командних битв 3 на 3. Тут відбувається приблизно те ж, що і в PvE, але з поправкою на здатності гравців. Тобто, просто закидати ворога гранатами (а такий метод найбільш ефективний проти NPC) не вийде, по тій простій причині, що у супротивника теж є гранати, і можливо покруче ваших. Доводиться викручуватися, набивати комбо і користуватися укриттями. Не найпростіша діяльність, але в цьому конкретному випадку принцип «чим складніше - тим цікавіше» працює якнайкраще.

Офіційний сайт Metal Bulet: http://MetalBulet.ru/

 

Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: Metal Bulet, браузерна ігра, шутер, онлайн шутер | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх