17:35
Metal War Online обзор ігри

Metal War Online обзор ігри

Metal War Online обзор ігри

Ігра mwo metal war online

Гоночна клієнтська онлайн шутер 2013 року в стадії ОБТ з видом від третьої особи, яка безсумнівно сподобається шанувальникам наукової фантастики, а також любителям стрімкого ігрового процесу, який ділиться на сесії по 15 хвилин кожна. Героями ігри Metal War Online стали всілякі футуристичні засоби пересування, обладнані бойовим арсеналом. Головний девіз проекту - «ганяй і вбивай». Відчуття динаміки у гравців будуть дуже реальними, завдяки відмінній 3D графіці і якісним звуковим спецефектів.


Сюжетна передісторія описана достатньо детально, хоча і є цілком передбачуваною. Дія відбувається в недалекому майбутньому, де корпорації Morgan Industries і Global Resource Network конкурують за важливий викопний ресурс. Цей ресурс є ключовим компонентом для створення штучної крові. Конфлікт, що почався як невидима війна, різко переростає в глобальну війну, де для битв залучаються наймані військові організації та інші стерв'ятники війни, яким не чуже заробляти на чужій смерті. Вам доведеться грати в ролі одного з таких стерв'ятників, які працюють на одну з приватних військових організацій, яка прислуговує вищевказаним корпораціям.Активна фаза гри Metal War Online проходить в боях, а в проміжках між ними гравці потрапляють в свої ангари, де потрібно ремонтувати своїх бойових друзів і поліпшовати, а також морально готуються до наступної битви. Спочатку гравцям доведеться опинитися на просторах мегаполісів Австралії, де бої йдуть в міських умовах, що, безсумнівно, має свою фішку.

Ігрова дія відбувається в майбутньому, а отже логічно, що і засоби пересування, які використовуються для розборок один з одним, оформлені кілька футуристично, але головне, по-військовому правильно. Представлена техніка ділиться на чотири класи, які і визначають спеціалізації: штурм, артилерія, розвідка і ремонт. Кожен клас містить кілька базових моделей. Надалі гравці можуть як завгодно модифікувати базу, замінюючи запчастини та озброєння.

Metal War Online відео обзор


Підводячи підсумки можна сказати, що онлайн ігра Metal War Online є концептуальною сестрою World of Tanks і War Thunder, стилістично нагадує Twisted Metal, а також знамениту Ex Machina, але в той же час дещо більше пригладжена і екстремальна. Хочете спробувати такий ігровий коктейль? Це відмінний вибір для всіх, кому до душі динамічні дії.

Metal War Online офіциальний сайт: http://mwogame.com


Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: Metal War Online обзор, шутер, Metal War Online ігра, ігри з клієнтом, ВІЙНА, Metal War Online іграть | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх