17:33
Might & Magic: Duel of Champions обзор ігри

Might & Magic: Duel of Champions обзор ігри

Might & Magic: Duel of Champions обзор ігри

Онлайн ігра Might & Magic: Duel of Champions

Сумуєте за легендарною ігрою серії Might and Magic? А тим часом розробники з Ubisoft Entertainment вирішили зробити її шанувальникам приємний сюрприз і випустили безкоштовну ігру Might & Magic: Duel of Champions онлайн, в якій кожен зможе проявити свій стратегічний талант. По суті, цей проект став першим кроком, що поклало початок переходу серії від тих самих Heroes до ігор в інших жанрах.

Перше, що кидається в очі - дуже вдала адаптація серії під картковий формат. Суть гри викладена в її назві - це дуелі між гравцями або гравцями і комп'ютером. І відразу ж видно відміну від Героїв, що полягає в більш простою схемою битв. Більше ніяких заклинань та інших дій персонажами - тільки викладання карт з колоди на ігрове поле. Тим не менш, дух тактичних битв в такому форматі грі цілком відчутний.
Кожна колода карт - це ніщо інше, як ціла армія, яку очолює герой. Він знаходиться за всіма іншими картами. У героя є кілька показників, які можна використовувати, а можна взяти нову карту. Карти споживають енергію, причому для кожної карти цей показник буде своїм унікальним. Також у кожної карти є свої вимоги.У кожній колоді є карти бійців. Перед гравцями стоїть завдання за допомогою цих карт повністю скоротити смугу життя свого суперника. Крім бійців у колоді можна знайти й інших персонажів, таких як паладини, ангели, зомбі, демони. Склад колоди буде залежати від приналежності головного героя до якої-небудь фракції. Однак без заклинань Might & Magic: Duel of Champions теж не обійшлося. Вони присутні в кожній колоді, поряд з картами фортунами та іншими подіями, яким під силу внести вагомі зміни в хід битви.

Might & Magic: Duel of Champions відео обзорЗдавалося б, на перший погляд механіка гри дуже проста, якщо не сказати більше. Однак за рахунок великого розмаїття карт з'являється необхідність грамотно розподіляти юніти. У підсумку проект отримав захоплюючий геймплей, який буде змушувати гравця постійно аналізувати ситуацію на ігровому полі та обирати відповідну стратегію з усіх можливих. Гра чимось схожа з шахами - пильності втрачати не можна. Інакше виклавши не ті карти або не в той час можна переломити хід подій, звернувши ситуацію не в свою користь. І битва, яка ще недавно здавалося без п'яти хвилин виграною, буде програно.

Офіційний сайт might and magic: https://mmdoc.ru/


Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: Might & Magic Duel of Champions, стратегія, карти, Might & Magic обзор, ігри з клієнтом, Might & Magic видео, клієнтська ігра, Might & Magic ігра | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 1
avatar
0
1 Олександр • 12:15, 30.03.2014
Граю в цю гру, коли є вільний час. Іграшка надзвичайно захоплююча, з красивою графікою, зрозуміла для кожного нового гравця.
avatar
Вверх