21:28
Мисливці на Демонів обзор онлайн ігри, іграти

Мисливці на Демонів обзор онлайн ігри, іграти

Мисливці на Демонів обзор онлайн ігри, іграти

Охотники на Демонов онлайн обзор ігри

Давно не згадували няшних персонажів? Виправимо, без зволікання! Усувати цей прикрий недолік буде компанія Espirit Games, відома якісними браузерними проектами. Одна з найбільш відомих розробок студії — Легенда про Лицаря. Зараз же мова піде про ігру під назвою Мисливці на демонів, де героєві належить незвична для ігор цього жанру завдання. Розробники додали родзинку в, здавалося б, вже приївшився сюжет: замість того, щоб вбивати сили зла, вам доведеться підкорити всю доступну для огляду, в радіусі кількох світлових років, нечисть. У підсумку, звичайно, все одно потойбічні сутності доведеться знищити. Так, стоп, де ж родзинка? Давайте спробуємо розібратися, обговоривши все по порядку.

Як більшість геймерів вже здогадалося, Мисливці на демонів – це рольова онлайн ігра. Поширюється безкоштовно, але деякий внутрішньоігровий контент продається за реальні гроші. Клієнт не є обов'язковою умовою, потрібно лише сучасний браузер і наявність інтернет з'єднання.

Сюжетна лінія туманна. Дуже туманна. Оперуючи мізерними даними з офіційного сайту і форуму, вдалося відновити наступну картину: фентезійний світ, де в пошані честь і відвага, меч і магія, слово і доблесть, і ще тисячі піднесених якостей, піддався атаці жахливих сил, протистояти яким в здоровому глузді ніхто не хоче. І тут з'являєтеся ви. Ну, звичайно, не тільки ви, а ще пару-трійку десятків тисяч інших гравців зі всього світу, і починаєте масово підпорядковувати і вбивати собі все, що попадеться на очі. А очі у нас, до речі, прямо-таки величезні, тому як в ролі головних персонажів виступають справжні герої аніме.

мисливці на демонів скриншот

Тема аніме простежується відразу: практично все вікно привітання займають дві чарівні дами у відвертих костюмах з вирізами в належних місцях, і типово азіатськими рисами обличчя. Та й на інших елементах світу Мисливців на демонів простежується рука любителя японської анімації: зачіски героїв, озвучка тонким голосом, казкові тварини. Спостерігати за персонажем гравці будуть від третьої особи, а загальний вигляд має 2D формат. Незважаючи на, здавалося б, застарілу форму відображення, всі пересування, від пробіжки до NPC до полі бою, виглядають мило і симпатично. Хоча, ні, правильне слово – няшно.

Кількість іконок після вступу в ігру може налякати недосвідченого користувача. Насправді ж, все має логічне пояснення: досить уважно виконувати завдання віртуального помічника, і з часом кожен пункт стає доступним для розуміння.

Мисливці на демонів рясніють різними локаціями. Пересуватися між ними доведеться з допомогою карти, яка нагадує «Монополію»: з клітинками і ходами фігурок.

мисливці на демонів фото

Аніме примітні своїми кумедними героями і лиходіями. Правда, в нашому випадку, розробники вирішили не заглиблюватися в нетрі і створили найпопулярніші класи серед любителів ММОРПГ: воїн, стрілець і маг. Але, якщо спеціалізації бійців стандартні для РПГ, то вибір статі безперечно впливає на їх вміння.

У будь-якому разі, всі характеристики мають відомі: маг робить потужні заклинання, нерідко з критичним ефектом і воліє триматися на відстані. Жінки цієї школи є більш сильними магами, в той час як чоловіки відмінно ладнають з елементалями.

Стрілок не проти ухилитися від удару, замість того, щоб прийняти його на себе. Також цей клас володіє винятковою влучністю. Поділ практично не відчутно.

Воїн, на відміну від попереднього героя, часто лізе під клинок ворога, відображає все, що бачить і відразу контратакує. Жінок цього класу називають Танцівницями з Клинками.

Отримувати досвід, спорядження і нові вміння всім гравцям належить за допомогою квестів і вбивств сотень монстрів. Для зручності і швидкості, виконання завдань здійснюється в напівавтоматичному режимі: у перший час Вам доведеться просто натискати на вказану кнопку і читати пояснення. А от вже потім вирушати в інші локації, збирати необхідні NPC предмети і отримувати за них нагороди.

А ось битви з нейтральними крип відбувається повністю на автоматі. Радує можливість збільшити швидкість бою, або зовсім його пропустити.

Мисливці на демонів видео обзор

Мисливці на демонів не претендують на звання ігри століття, року і навіть місяці, але свою аудиторію ігра, безумовно, знайде. В першу чергу, завдяки легкому інтерфейсу і аніме спрямованості. Друга заслуга – різноманітні заходи та конкурси, якими щедро розкидається адміністрація. Ну, і, звичайно, не варто забувати про велику місію і потужного героя, якого можна прокачати за дуже короткий час!

Офіційний сайт мисливці на демонів: https://espritgames.ru/demoncrusade/

 

Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: браузерна ігра, браузерні ігри | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх