16:40
MStar online обзор танцювального онлайн симулятора

MStar online обзор танцювального онлайн симулятора

MStar online обзор танцювального онлайн симулятора

MStar танцьовальний симулятор

MStar – новий багатокористувацький танцювальний онлайн-симулятор, аналог давно відомої Hot Dance Party, яка на сьогоднішній день припинила своє існування, але багато гравців сумують з цього приводу.

Головна мета – пройти непростий шлях від початківця танцюриста в масовці до справжньої зірки танцполу. Для цього передбачено величезна кількість персонажів, а також можливостей створити свій особливий образ.

 


Не так вже й багато на ігрових просторах проектів, в яких хочеться не воювати, а танцювати. Ще менше проектів, де можна танцювати, але страшно, через відсталу графіку. І зовсім мало проектів, де хочеться і можеться одночасно. Завдяки движку Unreal Engine 3, танцювальний симулятор Mstar отримав на порядок більш якісну анімацію, ніж попередні ігри в цьому жанрі, з-за чого і став таким популярним на теренах нашої батьківщини.
Танцювальна лихоманка

Подорож по новому світі починається зі створення персонажа. Відразу дамо пораду: робіть його симпатичним (хоча редактор дозволяє створити досить дивні конструкції з ротів, очей і вух) – якщо ваш герой буде виглядати страхітливо, то, як би ви не корячились на танцполі, з ним ніхто не захоче спілкуватися, а спілкування з іншими гравцями видаються очка репутації.

MStar скриншот

Відразу стати королем танцполу теж вийде. У Mstar все як у реальному житті: хочеш домогтися успіхудоведеться довго і наполегливо працювати над собою. Так, базові елементи персонажі виконують самі, але складні рухи потрібно розучувати і запам'ятовувати. Танцювати в Mstar можна як і коли завгодно: одному, в парі, змагаючись з іншими гравцями. Після кожного виступу вам будуть нараховувати бали, які можна витратити в місцевому магазині на більш ефектні предмети гардероба. До речі, за невдалі виступи ігра Mstar все одно нараховує бали, але танцювати доведеться з дурним коржем на головітак автори Mstar вирішили карати відстаючих.

Великою перевагою ігри є велика кількість масових танцювальних турнірів, в яких беруть участь цілі команди. Повірте, виконувати потрібні рухи одному не так цікаво, як робити теж саме синхронно в компанії цілої групи однодумців. Такий досвід справді заворожує.
Побачення, вечірки і знову побачення

MStar фото


Життя в ігрі не обмежується одними змаганнями. У ігрі купа можливостей для спілкування з іншими користувачами. Наприклад, можна влаштувати вечірку в якому-небудь кафе/барі/ресторані, або навіть запросити друзів у власну квартиру, а в особливих випадках провести з вподобаним людиною романтичну вечерю з перспективою створити сім'ю. Якщо ж вам перейдуть дорогу злостивці, то Mstar дозволяє надавати їм стусанів або викликати на танцювальну дуель і вже там показати, хто чого вартий.

Нарешті, окремо хочеться відзначити локалізацію. Mstar відмінно переведена на російську, має окремий сайт і найголовніше, поряд з зарубіжними хітами отримала солідну порцію вітчизняних танцювальних мелодій.

Mstar видео обзор

Офіційний сайт Mstar: http://101xp.com/games/mstar

 

Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: ігри з клієнтом, ігра з клієнтом | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх