18:26
Naruto Ultimate обзор- онлайн ігра, реєстрація, грати безкоштовно

Naruto Ultimate обзор- онлайн ігра, реєстрація, грати безкоштовно

Naruto Ultimate обзор- онлайн ігра, реєстрація, грати безкоштовно

Naruto Ultimate браузерна онлайн ігра

Naruto Ultimate онлайн- браузерна mmorpg, заснована на відомому аніме-серіалі Naruto. Настільки відомий бренд не міг не породити десятки всіляких ігор, в тому числі і MMO, однак більшість з них використало лише кількох персонажів серіалу, або ж крутилося навколо загальної концепції, не намагаючись залізти глибоко всередину. Тепер же на вулиці фанатів настало справжнє свято, бо Naruto Ultimate online повністю і без залишку присвячена Наруто і його історії.Починається гра з вибору стилю бою: Ніндзюцу, Гендзютсу і Тайдзютсу. Для тих, хто в курсі, це справжня дилема. Рука одразу тягнеться до класичного варіанту з Ніндзюцу, однак щоб не стати ще однією цеглиною в багатометрової стіні, рекомендується все-таки вибрати один з двох стилів. Приналежність до стилю - не просто формальність, яка відображається у статистиці персонажа - ваш герой дійсно стане виглядати по-іншому, битися по-іншому, вести себе по-іншому.

Однак це все дрібниці. Головна особливість Наруто Ultimate онлайн - чітке дотримання канонів серіалу.

Ви починаєте свою подорож там же, де стартував «оригінальний» Наруто. Разом зі своїм персонажем ви пройдете через всю його історію і візьмете участь у більшості значущих подій серіалу. Звичайно, все життя цього шибеника впихнути в браузерну гру неможливо, тому перед вами постане скоріше такий собі дайджест оригінального серіалу. Але навіть цього цілком достатньо, щоб зробити Naruto Ultimate кращої онлайн грою коли небудь створеної за серіалом.

ultimate naruto скриншот

Як і справжній Наруто, ви будете подорожувати не одні. У міру свого розвитку ви будете відкривати нових персонажів, які складуть основу вашої маленької банди. При цьому у кожного характеру є свої особливості, свій стиль бою, і навіть свою зброю. Бійки (а куди ж без них) в Naruto Ultimate масові і передбачають використання трьох ролей: танка, який йде попереду всієї банди, атакуючого і саппорта, чиє завдання - не дати впасти всім іншим.

Крім цього в грі реалізована система призову. Як ви знаєте, у деяких персонажів в серіалі є свій внутрішній звір, який наділяє свого господаря особливими здібностями. В Naruto Ultimate ця ідея реалізована у вигляді вихованців, які з'являються на полі бою і допомагають своїм господарям.

Naruto Ultimate видео обзор

Про інші особливості гри розповідати не будемо (повірте, їх ще багато) - краще дати вам можливість самим наштовхнутися на них в процесі своєї подорожі. У будь-якому випадку, якщо ви фанат серіалу, Naruto Ultimate вас не розчарує, так і іншим гравцям, незнайомим з цим яскравим героєм, тут також знайдеться чим зайнятися.

Офіціальний сайт Naruto Ultimatehttp://naruto.ru/
Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: браузерна ігра, Naruto Ultimate, Naruto Ultimate ігра, Naruto Ultimate видео обзор, аниме, Naruto Ultimate обзор, Naruto Ultimate видео | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх