17:35
Ninja Saga аніме ігра, обзор ігри, реєстрація, іграти

Ninja Saga аніме ігра, обзор ігри, реєстрація, іграти

Ninja Saga аніме ігра, обзор ігри, реєстрація, іграти

Нінзя сага онлайн ігра аниме

Нова браузерна ігра Ninja Saga зацікавить, у першу чергу, шанувальників японських аніме, а точніше, шанувальників відомої і захоплюючою манги про пригоди підлітка ніндзя - Наруто Узумакі. Саме за мотивами цих пригод і створена мультиплікаційна ігра в стилі аніме.

Відома в усьому світі як Naruto saga, ця ігра відноситься до жанру MMORPG і передбачає розвиток персонажа за допомогою його активної участі в різних боях, виконання видаваних завдань, вивчення унікальних навичок і отримання знань.

Ігрові дії проходять в Японії часів феодального правління. Кожен герой з'являється на світ в одній з «прихованих сіл», де йому належить пройти початкове навчання мистецтву древніх битв і почати довгий шлях до вершин військової слави і почестей.

Як і скрізь (в житті чи, у ігрі), свій перший досвід, навички та спорядження гравці отримують в ході непростого навчання і підготовки до серйозних битв. Виконуючи завдання наставників, юний герой отримує необхідні знання, уміння і перших бойових соратників.

Завдання в Ніндзя Сага особливою різноманітністю не відрізняються - доводиться постійно битися з різними нехорошими персонами. Буває, що без помічників з ними не впоратися. Помічники бувають постійні, які приєднуються по ходу ігри, або тимчасові - беруть участь в одній конкретній місії.

Гравці можуть почати розвиток за один з трьох класів, що втілюють вміння різних бойових шкіл:

     Гендзюцу - ці воїни є майстрами ухилення і відбиття ворожих атак. І нехай удари їх не завжди розтрощують ворогів з першого разу, вони все одно зможуть вимотати і добити своїх супротивників.
     Ніндзюцу - бійці, здатні наносити смертельні удари з будь-яких позицій. Їхнє мистецтво не дає ворогам шансів на виживання.
     Тайдзюцу - пробити оборону воїнів цієї школи здатні небагато. Блоки воїнів тайдзюцу здатні витримувати численні атаки, даючи можливість методично знищувати ворога.


Всі битви в ігрі Ніндзя Сага проходять в режимі покрокової, полуавтоматічності і в реальному часі. Тобто, противники нападають по черзі, і у кожного є можливість використовувати особливі удари або заклинання. Якщо гравець не використовував специфічні можливості персонажа - той буде битися в звичайному режимі.

Істотну підтримку в боях може надати індивідуальний вихованець, покликаний в потрібний момент. Подібних звіряток в ігрі досить, і вони дуже непогано підвищують бойові характеристики героїв.

Крім нескінченних і утомливих битв, в ігрі Ніндзя Сага є можливість виростити власний город і сад, фрукти з якого надають додаткову силу і натхнення.

Численні щоденні місії і бонуси - приємно радують і не дають нудьгувати.

Ninja Saga видео обзор

Доброзичлива атмосфера, красива графіка і спецефекти, ненав'язлива музика - все це розташовує до ігри і викликає бажання зануритися в незвичайний анімешний світ.

Офіційний сайт Ninja Saga: http://ns.infiplay.ru/

 

Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: Наруто, браузерна ігра, аніме | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх