12:34
Норди Герої Півночі обзор браузерної онлайн ігри

Норди Герої Півночі обзор браузерної онлайн ігри

Норди Герої Півночі обзор браузерної онлайн ігри

Середньовічна браузерна РПГ Норды Герои Севера

Компанії Plarium продовжує нас радувати новинками браузерних ігор, які розраховані в першу чергу на мешканців соціальних мереж. Слідом за успішними Війнами престолів, Конфліктом, Правилами війни та низкою інших відомих проектів команда випустила фентезійну браузерну стратегію з елементами RPG під назвою Норды: Герої Півночі.
 

На даний момент продукт активно розкручується в різних соціальних мережах. Тільки Вконтакті кількість користувачів, що встановили додаток Норды: Герої Півночі, вже перевищило триста вісімдесят тисяч чоловік. І це притому, що її відкритий бета-тест стартував лише у травні, а фінальна версія з'явилася відносно недавно. Але запустити стратегію можна і просто в браузері. Для цього необхідно зареєструватися на офіційному сайті ігри, вказавши адресу електронної пошти. Або ж просто зайти за допомогою облікового запису одній з соцмереж. Не так вже й добре забуте старе? Схоже, хлопці з Plarium самі загнали себе в пастку. Вони так високо підняли планку своїми попередніми проектами, що повторити успіх того ж Конфлікту, Правил війни або Кодексу пірата їм буде вкрай складно. У ігрі Норды: Герої Півночі набагато менше оригінальних ідей і захоплюючих елементів геймплея. Або ж все це користувачі вже десь бачили. Приміром, сам концепт ігрового процесу аж надто сильно нагадує тих же Героїв Меча і Магії. Але деякі моменти все ж змогли зацікавити геймерів. Давайте детальніше зупинимося саме на них.


Сюжет і візуальна складова ігри переносить користувача вигаданий, казковий світ, населений людьми (нордами), ельфами, які більше схожі на темних, ніж на добродушних лісових, та орками.


Сама всесвіт проекту мало чим схожі на барвисті фентезійні книги і фільми. Це суворий світ, заснований на переказах безстрашних вікінгів. Геймерам доведеться з головою поринути в землі Асгарда і як слід досліджувати їх, борючись з численними монстрами і іншими гравцями. Ось тільки виконана вся ця стародавня скандинавська казка в занадто вже мультяшних тонах. Тому спочатку важко поєднати яскравий і надто веселий візуальний ряд з суворими скандинавськими мотивами. Але потім до картинки і гумору персонажів-помічників звикаєш. А ігра починає нагадувати атмосфері серії Settlers та інші веселі стратегії.
 


Ігровий процес Геймплей проекту Норды: Герої Півночі будується навколо двох складових: розвитку свого поселення і битв. Спочатку необхідно подбати про будівництво всіх необхідних будівель, а вже потім переходити до атаки монстрів та інших сіл, розкиданих по карті світу. Для нормального і швидкого розвитку необхідно мати в достатній кількості чотири види ресурсів: риба; гриби; ель; смарагди. Якщо перші три з них роздобути нескладно (для цього достатньо створити декілька простих будівель), то ось з дорогоцінними камінчиками можуть виникнути проблеми. Тому не варто витрачати їх на початкових етапах ігри на всякі дрібниці. Інакше потім доведеться багато донату або чекати по кілька днів, щоб мати можливість просунутися в розвитку хоча б на крок. Як саме поселення (база), так і карта світу та переміщення по ній, дуже нагадують аналогічні складові ігрового процесу з франшизи Герої Меча і Магії. Також в деяких аспектах розвиток поселення можна порівняти і з попередніми проектами харківського відділу Плариума. Приміром, щоб почати збирати армію, необхідно створити ряд другорядних будівель і виконати багато не найбільш захоплюючих квестів. Щось подібне вже відбувалося і в Конфлікті, і в правилах вінни Навіть бойові юніти накопичуються все по тим же принципам. А ось сам бій виглядає сумно і нецікаво. По суті, для перемоги над ворогом головне накопичити більш потужну армію, що складається з найсильніших воїнів. Хоча і солдати першого рангу у кожній з рас при достатній кількості можуть непогано дапомогти у битві з по ворогами.


Але все ж ряд плюсів у ігрі Норды: Герої Півночі, відшукати нескладно. По-перше, любителям мультяшної графіки доведеться за смаком загальна стилізація проекту. Картинка виглядає смачно і яскраво, допомагаючи зануритися в атмосферу того, що відбувається. По-друге, радує звукова доріжка. Саундтрек для проекту (як і для багатьох інших продуктів Плариума) написаний Джеспером Кідом. Тим самим, який створював музику для перших частин Assassin's Creed, кількох Хитманов і десятків інших хітів ігрової індустрії. І, нарешті, по-третє, незважаючи на всі свої недоліки і вторинність, ігра дійсно затягує. Приблизно так само, як і попередні дітища студії. Вердикт У цілому в ігрі Норды: Герої Півночі надто вже мало інноваційних рішень. Її витягує приємна графіка, цікавий сюжет, якісний звук і непоганий гумор. Неприємне враження залишає занадто вже явне бажання розробників вичавити з геймерів трохи грошенят. З донатом розвиток йде набагато швидше, так що гравець, готовий вкладати в Норд реальні гроші, практично завжди буде у виграші. Але і без вливання чесно зароблених коштів фанатам скандинавських міфів і хороших стратегій має сенс як мінімум придивитися до Героїв Півночі.

Видео обзор Норди: Герої Півночі

Офіційний сайт Норди Герої Півночі: nordy-geroi-severa.ru

 

Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: браузерні ігри, браузерні ігра | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх