16:48
Dark Age обзор онлайн ігри, реєстрація, іграти безкоштовно

Dark Age обзор онлайн ігри, реєстрація, іграти безкоштовно

Dark Age обзор онлайн ігри, реєстрація, іграти безкоштовно

Дарк Ейдж онлайн ігра

Вивчивши існуючі онлайн проекти і вибравши найкраще, компанія Beijing створила нову mmorpg. Новинка 2014 року, безумовно, сподобається і хардкорниv гравцям і казуалам. Сюжет розвивається у світі Ейра. Божества вирішили усунутися від управління всесвіту, а точніше просто самознищилися і зникли. В результаті з'явився злий персонаж - Повелитель Штормів, який хоче лише загального руйнування і хаосу. Перемогти його зможуть тільки кращі з кращих.


В Dark Age онлайн гравцям доступні п'ять рас. Крім звичного набору з гномів, ельфів і людей з'явилися також кам'яні гіганти Франгори і дітища богинь смерті Веспериане, які дуже схожі на темних ельфів. Крім того в грі вісім класів: вбивця, воїн, маг і жрець це стандартні класи, а бард, стрілок, захисник і вампір є лише у деяких з рас. У кожної раси в Dark Age є окремі стартові локації. Перша година відводиться гравцеві на основні навички з управління персонажем, а потім він приступає до основної частини гри.Як і в інших клієнтських онлайн іграх, практично відразу стає зрозуміло, що більшу частину займе виконання квестів і сюжетна лінія. Примітно, що квести досить різноманітні. Всі завдання можна розділити на кілька типів. Найважливіші - сюжетні, потім гильдийскі, побічні, менш значні щоденні і т.д. По мірі розвитку персонаж буде купувати класові вміння, а коли досягне 20-го рівня, то отримає доступ до трьох гілок талантів, які дозволять посилити вже наявні вміння. Використання навичок в цілому стандартно. Крім того, в грі є ще і 9 різних професій, від кухаря і алхіміка, до торговця і приборкувача тварин. В Dark Age важливе місце займає екіпірування, кращі зразки якої ви зможете знайти в спеціальних підземеллях.

З приводу PvP можна сказати, що гравці зможуть влаштовувати поєдинки практично скрізь, крім мирних зон. Поза міст відбувається справжній беспредєл, а це навіть радує. Втім, долучитися до нього можна хіба що гравцям 30-го рівня і вище. Новачкам же доведеться для початку пообтесаться і зміцніти. Онлайн игра dark age  дійсно дуже хороша ігра.

Dark age обзор видео  

Всесвіт Dark Age дійсно величезний. Безліч квестів, масові івенти, вільний PvP повсюдно - нудьгувати буде просто ніколи. У грі примітна оригінальна механіка бою, а також продумана система петов. Кожна гільдія має власні бази, підземелля тягнуться на кілометри. Таке розмаїття захопить навіть гурманів, головне - мати більше вільного часу! 

Dark age официальный сайтhttp://play.zzima.com/

 

Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: Dark Age, Dark age обзор видео, Онлайн игра dark age, Dark age официальный сайт, ігри з клієнтом | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх