18:18
MercElite обзор онлайн ігри, реєстрація, офіційний сайт

MercElite обзор онлайн ігри, реєстрація, офіційний сайт

MercElite обзор онлайн ігри, реєстрація, офіційний сайт

MercElite online новий шутер

Новий браузерний МОВА-шутер ігра MercElite без звичних для фентезі-ігор персонажів для тих, хто вже втомився від магів, воїнів і стрільців. Тут Вас порадують найманці, озброєні сучасним вогнепальною зброєю. Сюжет гри перенесе нас в найближче майбутнє. Все підвладне мегакорпорациям, які воюють за ресурси і території, яких як завжди мало. У ці нескінченні конфлікти залучені найманці, які за гроші готові на багато що. Їм і належить битися один з одним, відстоюючи інтереси своїх наймачів.
Отже, все, що потрібно від гравця - визначитися зі стилем гри і відправитися на арену боїв, щоб перемагати ворогів. Завдяки різноплановим аренам можна використовувати безліч бойових тактик, що зробить будь-командний бій напруженим і видовищним, забезпечуючи екшен. По мірі проходження можна розблокувати нові види зброї, нових найманців, відправляючи їх в запеклі бої. Найманці прокачуються, набувають нові навички, модифікується їх зброя і броня.Класів персонажів, які будуть проходити місії, в MercElite п'ять. І як водиться, кожен з класів наділений своїми особливостями. Так для ближнього бою ідеальні Джаггернаути, отримали непробивну броню. Своїми високотехнологічними щитами вони забезпечать належний захист товаришам по команді. Штурмовики - це руйнівники, які мають в своєму арсеналі велику кількість самого різного виду зброї, що може завдати істотної шкоди противнику. Відмінні риси класу розвідників - це хитрість і висока реакція, за рахунок цього вони і перемагають у боях. В дальньому бою сильні снайпери, які ведуть прицільний вогонь по силам противника. Ну а обов'язки тактиків зводяться до аналізу переміщень супротивника, а ще вони атакують ворога з повітря.

MercElite видео обзор Як вже було зазначено, в 
MercElite онлайн ведуться групові бої - п'ятеро проти п'ятьох. Перед кожною командою ставиться завдання захопити всі контрольні точки, наявні на локації. Бійці можуть задіяти всі свої навички та вміння, але робити це треба вміло. Тактичні прийоми іноді припускають і використання укриттів. В цілому основою геймплея стане динамічність.

Серед інших шутерів МОВА-бойовик під назвою MercElite вигідно виділяється. Любителі ігор подібного жанру, але без фентезійного сюжету зможуть повною мірою оцінити гру.

Офіційний сайт MercElitehttp://www.mercelite.ru


Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: MercElite, MOBA, браузерна ігра, MercElite обзор, MercElite ігра, RPG | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх