15:27
Обзор ігри Народження Легенди, іграти онлайн

Обзор ігри Народження Легенди, іграти онлайн

Обзор ігри Народження Легенди, іграти онлайн

Реждения легенди браузерна ігра

Ігра Народження Легенди (на заході відома під ім'ям Mythborn) є умовно-безкоштовною браузерною MMORPG. Сюжет присвячений протистоянню Богів і Титанів у світі міфів Давньої Греції, але, як це часто буває, вийшло звичайне азіатське фентезі, яке існує поза часом і простором.

Головне достоїнство графіки даної ігри – вона не гальмує, що вигідно відрізняє її від інших MMORPG. В цілому графічне наповнення не сильно відрізняється від тієї ж ліга ангелів і Summoners Legion. Дівчата добре промальовані, бури пронизують небо, всі пропорції східного фентезі дотримані.

Персонажный ряд (класи)

Фехтувальник має хороший баланс дпс та захист, в якій поступається лише паладину. Хороший вибір для новачків.
Маг орієнтований на нанесення далекого дпс. Маг – це «glass canon», т. е скляна гармата. Помирає він дуже швидко, а вбиває ще швидше. Вибір рашеров. Тільки врахуйте, що досвідчені гравці вміють «контрить» мага.
Мисливець – дальні дпсники, але має високі показники криту та ухилення від атак. Бо не такий дохлий, поступається по втратам магу (зате перевершує всіх інших).
Оракул – дальній саппорт. За рахунок скілів, мабуть, найкращий клас в ПВЕ, при правильній прокачкі непогано іграє і в ПВП.
Паладин – сильний танк. Тут все хрестоматійно – багато броні і дуже мало дпс. При прямих руках можна успішно перемагати як в ПВЕ, так і в ПВП.

Рождение Легенды скриншот

В битвах покрокові, ходи відбуваються по черзі для кожної із сторін. Взагалі бій дуже спрощений, і у кого більше сили (дпс), той часто і перемагає. Такого показника як мана немає, але є лють, яка дозволяє застосовувати особливо потужні скіли. Головне – дожити. Після 20 рівня вам дадуть можливість автобоя, який дуже корисний для фарма в ПВЕ, природно VIP гравці використовують автобой частіше.

Плюси гри

Добре опрацьована система бою
Адекватна система доната
Непоганий баланс класів

Мінуси

Сируватий переклад
Музика. Варто вимкнути в перші півгодини ігри

Рождение Легенды фото
Ігра Народження Легенди активно заохочує онлайн режим і дозволяє нормально іграти без доната, якщо приділяти не менше двох годин ігри щодня. Якщо залишити ігру включеною, то можна збирати афк-нагороди протягом 8 годин (більше, якщо ви придбали ВІП).

Раджу якомога швидше вступити в гільдію. Шукати краще ближчу до топових, де повно вправних гравців. Досвідчена команда запросто проходить инсти з мінімальним спілкуванням між собою. Якщо пощастило знайти зіграних друзів, то прогрес у ігрі скорочується в рази. Після 30 рівня можна збирати очки честі і витрачати їх на хонор-юніти.

Браузерні ігри з розряду F2P умовно поділяються на два різновиди:

Жорсткий «Pay to win», іншими словами без доната (найчастіше жорсткого) іграти просто неможливо вже з середніх рівнів і вище. Цим часто грішать ігри від mail.ru і колекційні карткові ігри(«Tyrant»).
Адекватний «Pay to win» – платимо в основному за преміум-аккаунт, що прискорює ігровий процес. Активна ігра замінює донат.

Народження Легенди відноситься до останньої різновиди, але одноразова покупка преміуму вигідна для отримання промо-юніта «Медузи».

Видео обзор Рождения легенди

Перші рівні блискавично проносяться за рахунок квестів, потім обов'язковим для комфортної ігри є членство в гільдії. Після 35-40 рівня починається «справжня» ігра і реальні ігрові нагороди. При цьому слід зауважити, що серед топових гравців не так вже багато донатеров. Так що якщо зацікавлені, то реєструйтеся, дерзайте.

Офіційний сайт Рождения легенди: http://101xp.com/games/mythborne

 

Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: браузерна ігра, браузерні ігри | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх