01:05
Обзор онлайн ігри 11х11, реєстрація, видео, іграти

Обзор онлайн ігри 11х11, реєстрація, видео, іграти

Обзор онлайн ігри 11х11, реєстрація, видео, іграти

Футбольний мемеджер 11х11

Подобається футбол? 11х11 - це та ігра, яка може зробити гравця менеджером футбольної команди! Великий спорт, зокрема футбол, дарує фанатам масу позитивних емоцій, а команди та тренерів змушує вкладати сили і вміння в кожну гру. Однак, траплялося і не раз, що глядачі залишалися незадоволені грою футболістів, «я б краще зіграв» або «тактика нікуди не годиться», долинало з усіх трибун. Гра надасть гравцям можливість показати себе, як далекоглядного менеджера футбольної команди. Усі заходи в 11х11, починаючи від спортивних тренувань і покупки гравців, і закінчуючи розробкою ігрової тактики, будуть у віданні користувачу.

 

 

Реєстрація в грі 11х11 подарує користувачеві футбольну команду з 18 спортсменів, з якою йому належить серйозно попрацювати. Число ігор, в яких зможуть взяти участь футболісти - необмежена. Що дозволить починаючому менеджеру чергувати спортивні тренування з товариськими матчами, - ідеальний рецепт для підвищення рівня майстерності кожного футболіста і команди в цілому. У грі всі матчі доступні для спостереження в режимі 2D-графіки.

11x11 игра

Грати в 11х11 - це означає, в серйоз зайнятися кар'єрою футбольного менеджера. Перед гравцем відкриється безліч різних завдань, які він повинен буде своєчасно вирішувати, щоб домогтися прогресу команди і підняти власний рівень. Серед важливих завдань буде: будівництво тренувальної бази, трансфер футболістів, модернізація стадіону, підбір допоміжного персоналу, і, звичайно ж, підбір тактики і стратегії ведення матчів.

футбол 11х11 Ігра, крім товариських матчів, може запропонувати обширне розклад турнірів. Перемога в таких видах матчів, приносить гроші і очка досвіду, які гравець зможе спожити на благо команди. Світ віртуального футболу завбачливо розділений на 10 ліг, щоб команди будь-якого рівня змогли змагатися з рівними за силою суперниками.

11х11 видео обзор

Крім цього, в онлайн грі 11х11 існує справжній футбольний чемпіонат, в якому також є різні рівні - дивізіони. Попадання в призові місця на чемпіонаті - це заповітна вершина, до якої прагне кожен тренер, адже вона дає путівку для участі команди в Лізі чемпіонів і Кубку ліг.

Офіційний сайт 11х11http://www.11x11.ru/

 

Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: 11х11, браузерні ігри, 11х11 обзор, 11х11 видео, 11х11 онлайн, 11х11 грати, 11х11 ігра | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх