18:00
Prime World обзор онлайн ігри, реєстрація, іграти

Prime World обзор онлайн ігри, реєстрація, іграти

Prime World обзор онлайн ігри, реєстрація, іграти

Prime World 2014 крута ігра

Краща клієнтська онлайн ігра в жанрі MOBA, в якій доведеться боротися за територіальну перевагу, що робить Prime World схожою на десятки інших кращих стратегій онлайн

Рольова ж складова нагадає Вам аналогічні клієнтські онлайн ігри. Але все ж це - щось інше. Унікальність гри в тому, що перемогти можна тільки спільно. При цьому кожен гравець буде займатися тим, що йому до душі найбільше.  Prime World реєстрація:

 

 

Прайм - це не що інше як джерело енергії, без якого в цьому всесвіті не буде існувати нічого. Хто володіє праймом, володіє всім світом. Саме тому за цей дорогоцінний ресурс між Імперією Доктов і Королівством Адорния постійно йде війна. Розподіл ролей на жіночі і чоловічі є в грі основною фішкою. Дівчата тут - цілительки, берегині, натхненниці. Ну а представникам сильної статі зазвичай доведется битися. Причому, що цікаво, від їх успіхів на полі бою будуть прямо залежати поява корисних здібностей у їх супутниць. Тому повторимося - для досягнення успіху потрібно об'єднувати зусилля і паралельно спілкуючись, більше дізнаватися про одного.

 

 

Як і в World of Battles, кожен герой, створений користувачем, може бути унікальним. Керуючи ним, можна захоплювати нові території, нападати на бази ворога і багато іншого. Саме герої служать запорукою того, що місія буде виконана успішно. У грі prime world онлайн   є таке поняття як «сила армії» - від цього фактора залежить те, наскільки складне завдання буде по плечу вашому загону. Безумовно, тут треба прагнути прокачувати своїх героїв, роблячи з них отакі «машини смерті», але і про захист забувати не варто. Інакше підступний ворог може проникнути в ваше королівство.

Prime World видео  обзор


Ігра Prime World від студії Нивал, відомої хітами Сьомий Елемент і Forsaken World жанр Action Strategy вийшов на новий рівень. Тепер своїх героїв можна прокачувати не тільки в боях, але і в замку. Отримуючи нові вміння, вони стануть ще краще битися, приносячи вам перемогу за перемогою. У замку можна будувати різні будівлі, вести підготовку до боїв, підбирати набори для героїв. Не забувайте добувати ресурси - це необхідно для розвитку вашого замку. Чим красивіше і зручніше він буде - тим привабливіше здасться для героїв, які в такому разі не забудуть в ньому оселитися. Розвиваючи замок, ви отримуєте доступ до поліпшення талантів у спеціальних лабораторіях, збору податків та іншим функціям. Збирайте вірних друзів, вибирайте собі героя і вперед - боротися за настільки дорогоцінний праймом!

Prime world офіційний сайт: http://ru.playpw.com

 

Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: Prime World обзор, Prime World ігра, Prime World, ігри з клієнтом | Рейтинг: 5.0/3
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх