18:49
Онлайн гра Дар Богів, обзор ігри, реєстрація, відгуки

Онлайн гра Дар Богів, обзор ігри, реєстрація, відгуки

Онлайн гра Дар Богів, обзор ігри, реєстрація, відгуки

Дар онлайн ігра

Дар Богів online - захоплююча браузерна гра  від компанії 2RealLife, яка срворила ще одну цікаву ігру небеса онлайн. Вона переносить нас у чарівний світ Дар. Дивовижне місце переживши жахливу катастрофу Кара, де ведуть вічне протистояння боги Правої і Лівої Руки. Що б грати в Дар Богів достатньо стандартного комп'ютера з виходом в Інтернет, ніяких особливих надмірностей гра не вимагає.


Реєстрація в ігрі Дар Богів не складна і вимагає всього лише вказівки Вашої адреси електронної пошти та пароль. Потім потрібно вибрати свого Бога-покровителя, який стане Вашим наставників і багато в чому визначить шлях розвитку Вашого персонажа. Нехай Боги Лівої руки - це страждання, смерть і жорстокість. Боги Правої руки ж добрі, справедливі і прощаючі. Ви можете стати адептом Захисника, Діви і Свята обравши шлях на право, або ж Страхітливого, Руйнівника і Скорботи повернувши на ліво. Реєстрація Дар Богів завершена, коли Ви вибрали собі ігрове ім'я, шлях і Бога-покровителя. Пам'ятайте, що змінити покровителя надалі не можна. У ігрі Дар онлайн реєстрація як Ви бачите, дуже проста і не займе у Вас багато часу.
Графічний дизайн гри порадує навіть найвибагливіших естетів. Будівлі, локації і персонажі намальовані дуже якісно і красиво. Все це створює неперевершену атмосферу, немов ти і справді переносишся в чудовий світ Дар.

Дар Богів онлайн гра, в якій створено дуже цікава система бою. Перемога, в якій залежить від грамотної комбінації навичок і дарів Вашого персонажа. А так само від того, під заступництвом якого бога відбувається обмін ударами. Перший час Вам в більшій мірі доведеться довіряти свою перемогу збігом обставин, але з часом Ви перетворитеся в досвідченого воїна, здатного прораховувати наперед свої і ворожі шанси на перемогу і станете непереможним служителем свого Бога-покровителя. І звичайно ж важливу роль відіграє Ваша амуніція. Адже чим краще одягнений персонаж, тим більше у нього шансів на перемогу в цьому непростому військовому мистецтві.

дар богів ігра

 Так само в грі Ви знайдете п'ять різних видів боїв: навчальні (одиночні і групові поєдинки з рабами, в ході яких ви можете вивчати різні тактики ведення бою) і справжні (одиночні, групові та комбіновані, як з іншими гравцями так і з ботами). Це різноманітність дозволить вам досконало відточити навички ведення поєдинку. Особливістю гри є «Дари» - специфічні навички, які отримує персонаж якщо вірно слідувати шляху свого бога-покровителя. Кожен Бог надає своїм адептам абсолютно унікальний набір «дарів», які у всіх богів різні. Саме з цього грати в онлайн гру Дар Богів можна дуже довго. Адже досягнувши висот, граючи за один тип персонажа, у вас завжди є можливість спробувати пройти шлях під заступництвом іншого Бога.


Основна грошова одиниця, якою володіє гра Дар Богів онлайн це Срібло. За нього можна купувати своєму персонажеві нові предмети амуніції: зброю, щити, амулети тощо а також інші корисні речі. У міру отримання досвіду, в Дар Богів грати стає все цікавіше, адже персонаж буде освоювати нові навички, що допомагають вижити в суворому світі Дар і прославити свого Бога-покровителя. Так само будуть рости очка захисту і нападу, які багато в чому впливають на результат поєдинку.


У світі Дару Вас чекає безліч таємничих загадок, захоплюючих пригод і дивовижних речей. Цей світ чекає свого Героя, готового з головою зануритися в дивовижну атмосферу. 

Дар онлайн видео обзор


Онлайн гра Дар Богів створює гарний настрій і допомагає відпочити і розважитися. Краще всього грати в гру Дар Богів онлайн з друзями, щоб разом створювати клани, завойовувати славу грізних гравців і підкорювати світ.

Офіціальний сайт Дар onlinehttp://dargame.ru


Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: браузерна ігра, дар богів, дар відео, дар обзор, RPG, Дар | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх