15:17
Онлайн ігра Skyrama online: обзор ігри, реєстрація, відгуки.

Онлайн ігра Skyrama online: обзор ігри, реєстрація, відгуки.

Онлайн ігра Skyrama online: обзор ігри, реєстрація, відгуки.

Skyrama онлайн браузерна стратегія

Skyrama online - нова браузерна багатокористувацька стратегія від компанії Big Point, прекрасно відома своїми відмінними онлайн-іграми. У цій грі вам доведеться будувати і розвивати свій аеропорт. Але «Skyrama» - не тільки симулятор аеропорту, але і симулятор авіабізнесу. Вам доведеться налагоджувати рейси між різними країнами, активно взаємодіючи при цьому з іншими гравцями. В ній ви будете керувати економікою і стратегією авіакомпанії.На початку гри ви стаєте директором аеропорту (країну, в якій буде відкрито аеропорт, ви обираєте самостійно). Вам доведеться налагоджувати його інфраструктуру, будувати різні приміщення як для літаків, так і для пасажирів, наймати персонал, закуповувати і розширювати авіапарк. Після того, як ви побудуєте основні будівлі у вашому аеропорт з'являться пасажири і почнуть прилітати літаки з різних точок земної кулі.

Спочатку ваш аеропорт буде невеликим, пристосованим тільки для легких літаків. Для того, щоб перетворити його на великий процвітаючий транспортний вузол, потрібно буде чимало потрудитися. Вам доведеться грамотно інвестувати в розвиток свого аеропорту отримані за прийом перших рейсів невеликі гроші, виконувати різні завдання, використовувати безліч додаткових можливостей, які допоможуть привести його до процвітання. Наприклад, ви зможете прикрашати аеропорт, приймати гостей і навіть влаштовувати авіашоу.

В цілому Skyrama онлайн - досить докладний і реалістичний симулятор. Граючи в гру, ви ближче познайомитеся з багатьма сторонами діяльності авіакомпанії. Вам доведеться складати розклад польотів, управляти злетами і посадками, спостерігати рух ваших літаків по карті. Поступово ви будете накопичувати гроші і досвід. Гроші вам знадобляться на облаштування аеропорту, купівлю літаків, а досвід відкриє вам нові можливості в грі - спорудження нових будівель, придбання нових моделей літаків і т. д.

skyrama online

Гра є браузерною, але в ній дуже хороша, якісна графіка, яка виглядає куди краще, ніж у багатьох інших браузерних ігор. Всі деталі відмінно промальовані. При цьому гра невимоглива до ресурсів і зовсім не гальмує. Плюсом гри є і зручний інтерфейс.Хоча метою гри є створити великий процвітаючий аеропорт, який за своїми оборотами обжене конкурентів, взаємовигідне співробітництво з іншими гравцями є важливою частиною гри і запорукою успіху. Знаходячи друзів серед інших гравців і виконуючи спільні завдання, ви будете отримувати набагато більше грошей і досвіду.

Skyrama видео обзор

Гра запущена зовсім недавно, але в неї грають вже тисячі гравців зі всієї земної кулі. Приєднуйтесь і ви, і внесіть свій внесок у налагодження міжнародного економічного співробітництва!

Офіціальний сайт skyrama online:http://skyrama.com
Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: Skyrama видео обзор, Skyrama, стратегія, Skyrama видео, Skyrama обзор, бріузерна ігра | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх