15:36
Острова обзор - безкоштовна браузерна гра, онлайн RPG гра, ігра online

Острова обзор - безкоштовна браузерна гра, онлайн RPG гра, ігра online

Острова обзор - безкоштовна браузерна гра, онлайн RPG гра, ігра online

Браузерна RPG Острова online

Ігра Острова онлайн - це найзахопливіші пригоди на суші і на морі, неймовірно великий вибір зброї, захоплюючі битви з іншими піратами і пошук захованих скарбів. Все це чекає Вас в грі в режимі онлайн. 

Не потрібно завантажувати гру, досить мати браузер і підключення до інтернету.

Якщо Ви любите пригоди, Вас спокушає все, що пов'язане з піратами і скарбами, то Вам безумовно сподобається грати в Острови online, адже це світ піратів і флібустьєрів, наповнений морською романтикою.

Щоб грати в онлайн гру Острови потрібно заповнити на офіційному сайті форму реєстрації. Реестрація в островах містить п'ять полів:
1) Вводите нік героя.
2) Вказуєте адресу електронної пошти.
3) Вибираєте секретне питання, який допоможе Вам відновити пароль у разі, якщо Ви його забули.
4) Відповідаєте на вибраний секретне питання.
5) Вказуєте свою стать.

Далі погоджуєтесь з правилами проекту та угодою, після чого реєстрація в грі Острова буде закінчена.


Грати острова Ви будете на території міста, яке називається Ла-Коста. Воно являє собою сукупність будівель, які розташовані на березі острова. Кожна будівля в місті має своє призначення:

· у будинку персонажа склад для зберігання всіх придбаних речей;
· на арені відбуваються бої між персонажами;
· в таверні відновлюється здоров'я персонажа; також в таверні персонажі часто обмінюються між собою чутками;
· в магазині Ви зможете купити і продати різні речі;
· університет необхідний для підвищення рівня Вашого персонажа;
· банку зберігаються грошові кошти персонажа;
· у Резиденції Генерал-Губернатора кожен персонаж має можливість особисто звернутися до Губернатора.

Грати в ігру Острова онлайн можна одним з чотирьох представлених типів персонажів:

· Алебардистом - атлет вселяє статури, володіє величезною силою і легкістю ударів; без праці знищує захист супротивника і проходить через блоки;
· Ножевиком - швидкий воїн, який віддає перевагу легкому і непомітного зброї; з легкістю ухиляється від нищівних нападів, з спритністю атакує ворога;
· Фехтувальником - умілий воїн, для якого шпага - все одно, що честь; розважливий і вмілий, фехтувальник вичікує зручний момент для атаки і блискавично обрушується на супротивника;
· Універсалом - боєць, який не володіє особливою силою, спритністю, бездоганністю, однак часом набагато небезпечніше самого загартованого воїна; його стиль - неймовірна жорстока атака.

Ваш персонаж володіє п'ятьма основними характеристиками, які можна постійно вдосконалювати і збільшувати. Від цих характеристик залежить, яку зброю і броню буде використовувати персонаж, і які вміння будуть спрацьовувати в битві особливо часто. Це:
· сила;
· спритність;
· удача;
· витривалість;
· здоров'я.

Щоб вступити в бій, необхідно заздалегідь подати заявку або прийняти вже створену заявку іншого персонажа. На арені існує кілька типів боїв:

· «групові»;
· «один на один»;
· «хаос».

острова онлайн игра

Браузерна rpg онлайн ігра Острова відрізняється від інших тим, що під час пригод між гравцями можуть виникати відносини. Для тих гравців, хто знайшов коханого і хоче повінчатися, храм Ла-Кости завжди відкритий. Шлюб може бути укладений тільки між двома гравцями, які досягли вісімнадцятого рівня - своєрідного повноліття.


Після подачі заявки, її розгляне капелан - відповідальний за проведення весіль. Після того, як капелан підтвердить, що всі умови дотримані, він офіційно зареєструє пару, попередивши нареченого і наречену про точний час проведення церемонії. Потім наречений повинен придбати у храмовників обручки. Після покупки кілець, капелан проведе церемонію. Коли майбутніми подружжям будуть вимовлені клятви вірності, капелан змінить статус пари на «одружені».

Острови онлайн ігра - Ваша можливість випробувати себе, пройти цікавий шлях, почавши недосвідченим моряком і ставши адміралом ескадри.

Острова онлайн видео обзор

Ігра Islands - неймовірно захоплююча! Острови - це відмінний спосіб добре провести час і відпочити від буденної суєти.

Офіціальний сайт острови online: http://www.islandsworld.ru


Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: браузерна ігра, острова обзор, острова ігра, острова видео обзор, Острова, RPG | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх