17:34
Panzar: Forged by chaos обзор ігри, реєстрація, іграти

Panzar: Forged by chaos обзор ігри, реєстрація, іграти

Panzar: Forged by chaos обзор ігри, реєстрація, іграти

Крутая ігра панзар онлайн

Онлайн  ігра 2013 року  panzar онлайн з клієнтом в жанрі командний фентазі бойовик. Гравцям надана можливість вибрати режим гри, а отже, цікаво буде всім - і тим, хто вперше сів за комп'ютер і тим, хто вже не один рік провів у віртуальних боях різних світів. На вибір представлені чотири раси, в кожній з яких є два класу. Можна грати за людей, орків, гномів і ельфів. Боги всіх цих рас належать до зловісної сили хаосу. Традиційно кожна з рас володіє своїми особливостями. Для перемоги потрібна участь всіх класів, причому всім персонажам вкрай необхідно діяти злагоджено. 

 

 

Panzar: Forged by chaos - це бойовик з прокачуванням по сесіях. За результатами кожного бою герою надається досвід, золото, а також корисні ресурси. Можна змінювати їх співвідношення за допомогою повзунка, наприклад, швидке прокачування вам потрібніше, ніж гроші, або ж навпаки. Всі зароблені гроші можна за традицією витратити на нову зброю. Із зібраних ресурсів можна майструвати амуніцію. Для ефективного прокачування потрібно розподіляти навички героя, рівень якого постійно зростає. Також можна задіяти звичний для подібних умовно безкоштовних іграшок «реал». Як варіант можна купити «преміум» і таким чином тимчасово прискорити розвиток.

 

 


Ігрові битви за духом дуже нагадують командні PvP-битви, якими вони були реалізовані в WoW або Warhammer Online. Однак по механіці вони все-таки ближче до класичного Team Fortress 2. Успішність гравця буде залежати виключно від його швидкої реакції і навичкам гри в бойовики. Місце дії тут розгортається на бойових картах, які представляють різноманітні ландшафти - від мініатюрних галявин, на яких командам потрібно боротися за захоплення однієї-єдиної точки, до великих і багатоступеневих арен, де можна заблукати. В залежності від карти встановлюються і правила гри. На одних картах мета проста: ключова зона надає очки тій команді, яка її захопила. Інші ж карти мають декілька точок захоплення - одна сторона повинна штурмувати їх по черзі, а інша захищати.

 

Видео обзор игры Panzar  

 

 

Всі ігрові локації дуже красиві адже Panzar ігра створена на движку CryENGINE 3, а тому місцями чимось нагадує красу Crysis. Графіка в Panzar: Forged by Chaos не дає шансів на критику і допоможе грі зайняти гідне місце в топі онлайн ігри 2014 року. По-друге, всі карти інтерактивні і стратегічно продумані. Порядок тут і в бойовій частині. А головне - те, що битви які відбуваються дійсно захоплюють. Ось вам три причини для того, щоб почати гру!
Офіційний сайт Panzar : http://panzar.ru
 

 

Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: panzar обзор игры, panzar обзор, panzar forged by chaos обзор, panzar видео обзор, ігри з клієнтом | Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 5
avatar
0
1 Гном • 17:43, 02.03.2014
Ігра панзар реально крута, одна із кращих. Всі в панзар.
avatar
0
2 Гном • 17:56, 02.03.2014
Да игра panzar і справді класна, скачав 3 місяці назад так і іграю.
avatar
0
3 Черт • 00:15, 06.03.2014
Дійсно дуже класна RPGшка, добре заглиблюєшся в світ під час гри, а це вже дуже добре! класно продумані PvP між гравцями, красиво. Загалом раджу)
avatar
0
4 Макс • 00:17, 11.09.2014
Долго друг советовал попробовать игру панзар, а я все доту играл пока отнажды у него дома не сыграл сам. Все советую играть в panzar.
avatar
0
5 геймер • 15:33, 30.11.2014
Люблю играть в панзар. Крутая игра!
avatar
Вверх