00:53
Пароград обзор онлайн ігри

Пароград обзор онлайн ігри

Пароград обзор онлайн ігри

Онлайн ігра пароград

Нова браузерна онлайн гра 2013 року ігра Пароград онлайн, всесвіт якої взято з книг Девіда Линсдсея «Парова епоха». Сама назва є перекладом з оригінального англійського - City Of Steam (Місто Пара). В ігровому світі є сусідами магічна енергія і продинуті технології. Фентезі-світ з елементами стімпанка оцінять шанувальники жанру. Вони перенесуться в альтернативну реальність XIX століття з усіма притаманними йому атрибутами епохи - паровозами, дирижаблями і іншим. Сюжет розвивається навколо міста, по-російськи наименованного Пароград: це індустріальний містечко середніх розмірів, в якому постійно відбуваються дивні речі.Вам пропонується вибрати персонажа з чотирьох класів. Всього в грі дев'ять рас, у кожної з яких є свої унікальні особливості. Кожна раса має свою сімейну історію, розвиток якої відбуватиметься по мірі проходження гри. У кожного класу також є свої характеристики. Арканисты - маги, нещадні в бою, швидкі, як блискавка, Стрілки - майстри далекого бою, використовують відразу кілька видів озброєння, Зберігачі, навпаки, ефективні в ближньому бою, дозволяє ворогові наблизитися і знищує. Медіуми - найзагадковіший клас, задуманий як цілителі. У представників кожного класу є свої обладунки та зброя, крім загальних для всіх класів. Класи в грі можуть розвиватися за трьома гілками. З кожним новим рівнем гравцеві потрібно буде вирішити, у що він буде вкладати очки розвитку.Всі дії, які Парограді виконують персонажі, надають безпосередню дію на те, як буде надалі розвиватися сюжет онлайн ігри і те, які квести з'являться в ній. Для гравців все почнеться з того, що вони прибудуть в Притулок зруйнованого міста, звідки і почнуть досліджувати світ. Їм належить знайти для себе новий будинок і відбудовувати місто. Гра дуже соціальна - гравці можуть об'єднуватися в команди, вступати в бій з іншими командами. Хоча при бажанні можна робити все це і поодинці.

Ігра Пароград видео обзор


Незважаючи на те що онлайн ігра пароград - браузерна гра, графіка і функціонал просто вражають. Роботу художників можна оцінити тільки на вищий бал, геймплей теж на висоті. Трохи змазує враження місцями не зовсім точний переклад на російську, але це несуттєвий недолік.

Ігра пароград офіциальний сайт: http://www.parograd.ru/


Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: пароград іграть, пароград ігра, пароград обзор, браузерні ігри, RPG | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх