13:54
Передовая обзор - онлайн ігра, реєстрація в ігрі, офіціальний сайт

Передовая обзор - онлайн ігра, реєстрація в ігрі, офіціальний сайт

Передовая обзор - онлайн ігра, реєстрація в ігрі, офіціальний сайт

Передовая бесплатная браузерная ігра

Як ми знаємо світ онлайн ігор з кожним днем набирає обертів, тобто даний вид розваги перспективний. 

Нещодавно світ побачив ще одну цікаву браузерну онлайн іграшку під назвою Передовая онлайн. Світ гри переносить нас в часи 2 світової війни, де ви самі виберете за яку з двох фракцій, ви станете проливати кров і піт. РСЧА і Вермахт - так називаються фракції гри Передова. У грі Передова ви зможете взяти участь у різних бойових діях, починаючи з самого взяття Іспанії і закінчуючи розгромом Берліна. Ви зможете отримати звання, починаючи від червоноармійця і закінчуючи званням маршал. У Вермахту звання трохи інші і максимальне звання генерал - фельдмаршал. У грі Передова у вас в розпорядження будуть багато вогнепальної і холодної зброї. Все , що придумано в грі дійсно використовувалося у 2 світовій війні. Крім гри ви зможете отримати якісь пізнання в історії озброєння двох протиборчих держав, кожна зброя і техніка буде мати історичну довідку. Модернізацій машинок не буде, ви зможете користуватися лише тією технікою, яка використовувалася в ході війни. 

У самій грі вам доведеться постійно, вчиться виживати, пізнавати нові види зброї. Передовая ігра надасть вам шанс прокачувати навики і скіли, а також користуватися багатьма укриттями в самих сутичках. З групами товаришів і друзів ви зможете піти і вступити в бойовий загін . Такими загонами будуть відбуватися напади на території супротивників, і їх стратегічні об'єкти і місця. Якщо вам не хочеться нападати, то ви завжди зможете обороняти стратегічні точки вашої держави від нападів ворогів. Буде шанс створити свій загін і піти заробляти собі ім'я і славу в грі Передовая online

передовая онлайн

Для того що б ваші завдання були куди більш глобальними не завадить вступити в одну з таких організацій як РСХА і НКВС. Нудьгувати вам тут не дадуть, та й часу не буде. Раз в тиждень верховне командування буде збирати планірку, і давати командирам вашого загону різні бойові завдання. Якщо ви виконаєте завдання, то отримаєте звання і підвищення у самій грі. 

Світ Передова змінюється і живе своїм життям. Будь-який з гравців може допомогти загальній справі - перемогти ворога, створюючи у верстатів кулі і різні необхідні предмети для воєнного часу. Навіть солдат хоче їсти, тому вам доведеться випробувати себе в якості мисливця або фуражира. Також у воєнні часи часто з'являються банди, які нападають і тероризують міста. Ви з своїми друзями зможете допомогти відігнати злодюг і бандитів від мирного населення. 

Передовая видео обзор ігри

Передова захоплююча і цікава гра. Тут непотрібно мучитися в управлінні і думати, чим зайнятися далі. Така іграшка сподобатися багатьом, вам просто потрібно зареєструватися та допомогти перемогти ворога.

Офіціальний сайт ігри Передоваяhttp://peredovaya.ru
Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: браузерна ігра, Передовая видео, Передовая онлайн, Передовая ігра, Передовая обзор, RPG | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх