14:09
Pirate Story браузерна онлайн ігра про піратів, реєсрація

Pirate Story браузерна онлайн ігра про піратів, реєсрація

Pirate Story браузерна онлайн ігра про піратів, реєсрація

Онлайн ігра Pirate Story

Карамба , ну що , захотілося підкорити морські простори ? Стати королем піратів? Тоді , укуси мене оселедець , ви потрапили туди , куди потрібно! Збирайте своє шмаття , фрахт посудину , сухопутні щури , і вперед , назустріч пригодам ! Сьогодні , щоб відчути весь смак флібустьєрської життя , рому і морського бризу , на ваш суд представляється ігра Pirate Story online! До чого ж потрібно бути готовим початківцям авантюристам і наскільки цікавий геймплей гри, ви дізнаєтеся нижче!
 

«Піратська історія » переносить нас у всесвіт , зроблений за мотивами аніме « One Piece » , де гравця поставлять за штурвал власного корабля , завдяки якому він і знайде славу великого пірата . Але , щоб не йти далеко , почнемо з створення нашого героя.

Всього в грі Пірат сторі доступно 4 класи :

Мечник . Вже зрозуміло , що даний клас буде стояти на передовій , приймаючи на себе удари , стримуючи тим самим натиск найбільш небезпечних супротивників , щоб дати можливість іншим класам викластися на повну . Мечник обвішаний важкою бронею , озброєний клинком.


Снайпер . Цей клас персонажів заточений під дальній бій і просто необхідний у серйозному бою . Під прикриттям мечників і докторів цей клас живо пускає на дно ворожу команду , так що пара влучних снайперів в команді ніколи не завадить.


Навігатор. А хто ж поведе корабель по правильному курсу , тисяча чортів ? У грі «Піратська історія» навігатор виконує швидше функції мага , а не властиві йому функції . Зі своїми магічними здібностями вони не раз переламають бій на вашу користь , і не раз врятують від поразки. Так що і цих хлопців потрібно мати достатньо на борту своєї посудини , щоб не піти на дно .


Доктор . А якщо когось зачепить під час абордажу , зачепить картеччю або випадкова куля в коліно потрапить , то заштопати вас зможе тільки лікар. Доктора постійно лікують і знімають різні дебаффи зі своїх пацієнтів , щоб допомогти своїй команді по максимуму. Їх потрібно оберігати від ворогів , і тільки тоді вони покажуть себе у всій красі.

Pirate Story онлайн ігра


Так що команду потрібно підбирати збалансовано , щоб не було зайвих бійців одного класу , і не бракувало бійців іншого . Та й спорядити свою команду потрібно як слід !

Бої відбуватимуться не тільки в море , але і на суші. Бойова система в Pirate Story онлайн покрокова .

При проведенні бою спочатку ходить ваш герой або ваша команда , використовуючи скіли або просто атакуючи , а потім ходить супротивник. І так до переможного кінця. Як бачите , все просто.

Бої проти ШІ діляться на 3 типи: кампанія , груповий бій і набіг .

У PvP також 3 режиму : арена , система рабів і дуель. Найбільше варто відзначити кампанію , проходячи яку ви отримаєте свої перші нагороди , наберете першу команду і отримаєте свій власний корабель. Сюжет понесе вас в далекі нетрі у пошуках скарбів , і, щоб його дістати , доведеться пройти чимало випробувань ! Але з вами буде ваша вірна команда , і добротна шхуна !

Кораблі в Pirate Story
Придбання власного бойового корабля дає вашому екіпажу бонуси , які будуть збільшуватися при отриманні рівня кораблем. Також ви можете реконструювати його і змінити місце розташування команди перед боєм.

Pirate Story видео обзор

Так що не втрачайте часу , сухопутні щури ! Пора стати королем всіх піратів , знайти скарб , взяти участь у масовій морської м'ясорубці , побуянить в трактирі , зіграти в джокер - покер і зробити багато чого ще цікавого і захоплюючого ! Поспішайте, а то все посудини на верфі розберуть !

Офіціальний сайт Пірат сторіhttp://ps.infiplay.ru 

 

Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: Pirate Story онлайн, пірат сторі, браузерна ігра, Pirate Story onlineі, аниме, Pirate Story, Pirate Story ігра | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх