17:38
Point Blank обзор онлайн шутера, іграти

Point Blank обзор онлайн шутера, іграти

Point Blank обзор онлайн шутера, іграти

Поінт бранк крутий онлайн шутер

Минулого десяток років і одним із самих важливих питань між любителями жанру шутерів, була своєрідна дилема, де кожен геймер вибирав Quake 3 або Counter-Strike. Перший варіант схожий більше на ураганне рубилово, ну а другий відповідно – добре проявляє себе в ролі тактичного шутера. Те, що Point Blank – є приймачем обох сторін навряд чи можна це стверджувати з повною впевненістю, ну а те, що авторам компанії Zepetto – все-таки вдалося поєднати в своєму шедеврі риси цих двох ігор, явно помітно не озброєним оком.

Від породження id Software захоплюючий Point blank – перейняв форсовану динаміку, плюс до всього легкість геймплея, що вже говорить про себе як стоїть примірник, ось наприклад в CS – перейняв поділ на дві протиборчі сторони спецназівців і терористів, застосування бомб і незамінні «Калаші». Професійним користувачам не складе особливих труднощів для адаптації в ігрі, що вже через пару раундів сміливо можна направляти «Центр на даху, двоє на базі!» або «PvP біля ящиків!». Інтерфейс даної ігри досить простий і легкий, а ось в «передбаннику» у вас є все, що тільки можна уявити: магазин, список зареєстрованих кланів, зрештою, інвентар і навіть ціла купа всіляких нагород за ті чи інші досягнення та багато інших корисних введень.

Point Blank скриншот

Ігра Point blank – доступна всім без винятку, викачати її можна абсолютно безкоштовно, автори проекту отримують копієчку за рахунок системи мікротранзакції. Так, звичайно, всім хто продонатить – відкриваються великі переваги, особливо досвідчений геймер оцінить їх з усіма витікаючими: бронебійні каски, яскраво золоті пістолети і багато іншої розманітності для насичення колірної гами, а також окремо крутим донатам введена примірочна, де є можливість одягнути свого персонажа як вже на то буде схильна душа.

Розглядаючи картинки, якими мало не заспамлен офіційний сайт ігри – складається враження, що проект є прямим клоном CS. Перше, що вбиває – так це божевільна динаміка. Бої тут відбуваються з величезною швидкістю – в одній локації змагаються більше десяти користувачів, безперервна (шалена) біганина постійні шум від пострілів і вибухів гранат, не сприяють до заняття негідним кемперством. Самий малодосвідчений снайпер який засів в затишному містечку, ризикує отримати удар ножа в спину буквально відразу ж, не встигнувши навіть озирнутися.

Point Blank фото

Всупереч всім очікуванням, даний безкоштовний проект Point blank – показує широкий вибір режимів, що вже не властиво для безкоштовних ігор. А в командний матч свою чергу, демонструє банальне мочилово, для цього є вісім зон з хорошим дизайном. Що стосується режимів, то вони складаються з декількох видів приміром: «Виживання» ділиться на якісь раунди і явно нагадує CS, а ігра «Руйнування» показує, свого роду, набір окремих сценаріїв, де мета однієї з команд захистити об'єкт, відповідно мета іншої команди – намагається знищити його. Ну, явно це, що то не ординарне: наостанок режим «Бомба» – представляє класичну ігру, де закладати бомби можуть обидві сторони.

Point blank видео обзор

Чого ще можна було очікувати від безкоштовного проекту? Ця можливість призвела до великої кількості аудиторії, і поповнює її з кожним днем. Point blank – не хворіє наявністю революційних знахідок, і якщо розібратися, то ясно видно, що це прискорений варіант CS, а найголовніше, затягує надовго.

Офіційний сайт Point blank: https://ru.4game.com/pointblank/install/

 

Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: щутер, онлайн шутер, онлайн шутери | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх