02:37
Правила Войны: Ядерная Стратегия обзор ігри, реєстрація

Правила Войны: Ядерная Стратегия обзор ігри, реєстрація

Правила Войны: Ядерная Стратегия обзор ігри, реєстрація

Правила войны ядерна стратегія

Космічна онлайн  ігра Правила Войни онлайн 2012 року з елементами RPG і стратегії, дія якої відбувається в далекому майбутньому, що не зовсім характерно для браузерних онлайн ігор. Після ядерного Армагедону, світ розпався на безліч ворогуючих угруповань, які зосередилися по секторах. Почавши гру, ви стаєте власником одного такого сектора.

Ваше завдання - налагодити видобуток ресурсів, створити сильну армію і показати, хто в постапокаліптичному світі господар.

 


Як і в WARGAME1942 в правила войны стратегія ігри, на самому початку гри вам належить створити ресурсну базу і розгорнути широке будівництво. Ресурсів в грі всього 4: Титанит, який потрібен для створення атакуючих солдатів; Уран, застосовуваний для будівництва оборонних юнітів; Кредити, які необхідні для проведення досліджень і утримання військ і будівель; і нарешті, Кристали - найцінніший ресурс, який можна придбати за реальні гроші. За Кристали ви можете купувати особливих юнітів і будувати особливі будівлі. Уран і Титанит видобуваються на родовищах, обсяг Кредитів регулюється в спеціальній будівлі - Банку, а Кристали, як вже було сказано, можна купити за грошовий розрахунок.

 

 


З ресурсами розібралися. Що стосується будівель, головне з них - Дослідний комплекс. Його треба будувати на самому початку, так як він потрібен для проведення досліджень і спорудження нових будівель. Тепер поговоримо про військову частину. У грі два види військ - атакуючі і оборонні, для створення кожного з них, потрібні свої види ресурсів, які були описані вище. Також можна позначити чотири роди військ: піхота, бронетехніка, артилерія і авіація. У випадку виникнення труднощів, війська можна поєднувати з друзями і битися разом. Також вас буде супроводжувати ігровий помічник - Командор, який допоможе зорієнтуватися в грі.

 

 

Правила войны видео обзор

 

 

 

Всього в грі 150 рівнів, де потрібно виконувати певні завдання. В ході гри, ви будете отримувати різні досягнення, за які можна отримати кристалів, а також респект від інших гравців. В цілому, розробникам вдалося створити досить цікавий RTS, причому на відміну від інших нових онлайн стратегій, ця гра вимагає логіки і мислення, а не тільки вміння швидко клацати мишею по ігровій карті.


Офіційний сайт правила войныhttp://pv.plarium.com

 

Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: Правила Войны обзор, Правила Войны: Ядерная Стратегия, космічна ігра, стратегія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх