19:07
Путь Лордов обзор браузерної мморпг ігри

Путь Лордов обзор браузерної мморпг ігри

Путь Лордов обзор браузерної мморпг ігри

ММОРПГ браузерна ігра Шлях Лордів

Шлях Лордів є класичною браузерною безкоштовною рольовою онлайн ігрою (MMORPG). Новинка надає гравцям безліч нових бойових можливостей, завдяки яким можна виконувати завдання, прокачуватися, знайти чимало захоплюючих пригод і придбати унікальний ігровий досвід.

Шлях Лордів дозволяє битися одночасно тисячам гравців! Ця ігра неодмінно сподобається шанувальникам MMORPG і всім тим, хто любить захоплюючі пригоди і захоплюючий сюжет. Шлях Лордів, безсумнівно, заслуговує увагу кожного геймера.

У ігрі є як головні місії, так і безліч додаткових. Порадує ігроманів також і різноманітність елементів геймплея і можливості зростання досвіду. Творці також постаралися над створенням різних способів взаємодії гравців, що привносить у ігру додатковий інтерес і азарт.

У ігрі представлено два різних класи героїв: воїни і маги. Кожен гравець самостійно вибирає, який йому більше підходить по духу. В якості помічників виступають небесні істоти: ангели, що володіють унікальними якостями. Також в ігрі є додаткові герої: вихованці і їздові істоти.

Управляти героями досить просто, що дозволяє легко влитися в ігру, відкривати нові можливості, пізнати багато функцій ігри і зайняти гідне місце. Достатня кількість ресурсів дозволяє оптимізувати не тільки головних і другорядних героїв, а й їхнє обмундирування і зброю. Своєрідною "фішкою" ігри є можливість покращувати все, що завгодно!

Всілякі бої дозволяють завойовувати бойову славу, незалежно від того, будь-то сутичка з потужним босом або ж битва між серверами. Найуміліші гравці можуть завойовувати спеціальні звання. Стати лідером може кожен бажаючий, який може постояти за себе і битися один на один на спеціальній арені в автоматичному режимі.

Путь Лордов видео обзор

Ігрові фігури розроблені в стриманому стилі, що не може не радувати погляд. Детально пророблена графіка, як і музичний супровід, є відмінним доповненням ігри. Шлях Лордів неодмінно приверне і завзятих геймерів, і новачків, які хочуть випробувати свої сили в даному жанрі.

Офіційний сайт Путь Лордов: http://www.playlordsroad.me/

 

Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: браузерні ігри, мморпг, бріузерні ігра | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх