15:46
Rappelz Online обзор- онлайн гра, реєстрація в грі, офіційний сайт

Rappelz Online обзор- онлайн гра, реєстрація в грі, офіційний сайт

Rappelz Online обзор- онлайн гра, реєстрація в грі, офіційний сайт

Rappelz онлайн корейська ММОРПГ

Корейські MMORPG - це унікальна річ у собі , що підкоряється особливим законам. Якщо західні ігророби намагаються придумати щось зовсім нове , начебто EVE Online з космічними пригодами або WoW (погодьтеся , свого часу він був ох яким новим і незвичайним ) , то корейські розробники в основній масі своїй люблять робити все по накатаній колії . Або керуючись традиціями - як вам буде приємніше. Не можна сказати , що це добре чи погано , але починаючи грати в нову MMORPG , часто відчуваєш стійке відчуття дежа вю . Саме про таку гру ми зараз і розповімо. Знайомтеся - Rappelz від корейської компанії Гала Лабораторія Корпорація 

 

 

Я думаю , ви вже здогадуєтеся , з чого варто почати опис будь якої MMORPG. Подібно вішалці в театрі чи здорованю на вході в рок- клуб , нас зустрічає створення свого коханого і унікального персонажа , який буде з гордістю носити своє ім'я ( якщо ви його не назвете як-небудь на зразок BaffZaRec ) . Зазвичай я зависаю на створенні персонажа надовго , планомірно переглядаючи всі доступні зачіски і види змін обличчя . Але не тут-то було! Rappelz online дає вибір всього лише з трьох рас , по декілька типів осіб і зачіски у кожній. Ну , можна ще колір шкіри змінити або шрамів навісити , але не очікуйте у створенні персонажа роздолля як в Perfect World або Aion . Хоча , можливо , це через практичності та економії часу. Кому нравиться перемальовувати по сто раз одні й ті ж особи і тіла? Інший момент , що при такому підході корейці більше часу витратили на більш детальне промальовування персонажа. І це не так вже і погано.

До речі , є три наявні раси , ясна річ , втілюють собою світло , темряву , і щось середнє. У темних Асура , дітей Бога Руйнування, в одязі переважає стиль , властивий темним ельфам з " Лінійки " . Та й у доступних класах цієї раси теж суцільні Чорнокнижники  Ассасіни . Діти Бога Творення, Діва, хлопці добродушні . У них в честі лицарство , а маги займаються в основному лікуванням і посиленням товаришів. Раса Гая - класичні люди , які з зручністю для себе розташувалися між світлом і темрявою , збираючи всі ништяки .

RAPPELZ фото

Отже , зібравши щось на зразок дівчинки- негритянки , я вирушив підкорювати світ Rappelz онлайн.

З цього моменту мене і спіткало те саме горезвісне почуття " вже баченого" . Стандартний початок , коли ви з'являєтеся недалеко від села , берете перший же квест на вбивство місцевих кельтіров , потім ще один , де знову ж доведеться вбивати звіряток і приносити їх хвости , копита та інші роги ненаситним NPC . Відразу ж вас знайомлять з основами рольової системи Rappelz .

Ігра Rappelz використовує систему , в якій основний рівень відділений від рівня професії - подібне ви можете побачити в класичній MMORPG Ragnarok Online . Однак тут очка професії витрачаються або на підвищення рівня самої професії , або на поліпшення навичок. Чи варто навіть згадувати , що вам так чи інакше доведеться підвищувати рівень професії , щоб отримати доступ до більш потужних навичкам і потім змінити професію на наступну в ланцюжку.

Загальну тенденцію в професіях можна описати так: після десятого рівня представник кожної з рас вирішує , в який бік йому розвиватися - стати воїном , магом або дресирувальником покликаних істот. Воїни потім розвиваються в прихильників зброї ближнього бою або всього стріляючого ( у Асура і Гая ) або в Хрестоносця або Лицаря у Діва (мабуть , Діви вважають зброю далекого бою недостатньо благородним ) . Маги стають або бойовими магами ( Друид у Гая , Маг Хаосу у Асура і Капелан у Діва) , або лікарями / калічать Баффер ( Знахар у Гая , Чернокнижник у Асура і Клірик у Діва) . Дресирувальники ж так і залишаються зі своїми звірами - у них немає вибору з двох професій.

В принципі , досить проста і прозора система . Різноманітності не так вже й багато , але у кожної професії є маса навичок під різні ситуації , а також свої расові особливості .

RAPPELZ скриншот


Хочеться окремо загострити увагу на дресирувальника істот. Вони, звичайно , носять різні назви. У Діви це Дресирувальник , у Асури - Чародій , а у Гая - Колдун. Але суть від цього не змінюється - ці хлопці повністю " заточені " під заклик і керування істотами.

Тут ми підібралися до головної фішки гри. І правда , якщо в грі немає якоїсь особливості - навіщо про неї взагалі писати? У Rappelz такою фішкою стали саме три десятка приручених істот. Ще на початкових рівнях вам даються навички, що дозволяють придбати собі помічника в небезпечні пригоди .

Чесно кажучи , глянувши на список істот , у мене навіть не повертається язик називати їх тваринами . Крім звичайних волко - пантер -драконів тут є і гуманоїди . Часом досить таки чарівні , начебто Сирени . Ну а кількістю призиваються компаньйонів позаздрила б навіть Люсі з Fairy Tail !

Кожна істота , немов маленький герой гри - його можна качати , воскрешати , віддавати йому накази і навіть споряджати . А головне, що обзавестися улюбленим вихованцем гравець зможе майже з самого початку. Від вас не потрібно ніяких особливих умінь , щоб приручити тварину , тільки спеціальний артефакт - карта істоти. Ви можете вибити її або купити у торговця .

Хоч дизайн в грі і досить непоганий, але графіка вже відстає від нових MMORPG. Масла у вогонь підливає те, що за замовчуванням Rappelz запускається на досить поганому розширенні, і якщо у вас не вистачить кмітливості змінити налаштування на користувальницькі і вибрати розширення побільше - доведеться насолоджуватися " милом " .

Ще одним ударом по іграбельності став саме той самий point and click . Причому , хоч на гру вже і вийшло кілька глобальних оновлень, розробники так і не спромоглися зробити вже обов'язковим для сучасних MMORPG біг на клавішах WASD . Гравці скаржаться , пишуть петиції до Кореї , але все марно - всім любителям Rappelz доводиться і бігати і атакувати тільки мишею.

Але все це більшою чи меншою мірою згладжує інші особливість Rappelz - щотижневі захвати підземель. Підкорювати їх може тільки гільдія . Перш ніж прийняти участь в епохальній битві , потрібно написати і відправити заявку на участь в битві . Але тут, як кажуть , принцип гри в покер - якщо випаде джокер , ви король вечірки , ваша гільдія кинеться в бій . Кожній гільдії -претенденту не тільки потрібно зібрати у свої лави високорівневих гравців і мати якийсь рівень , але й пройти PvE -рейд в підземеллі , убивши найстрашніших босів. І нарешті , коли переможець буде визначений , з підземелля зникнуть програвши гравці і зайві монстри. У локації залишаться тільки дві протиборчі команди. Одним доведеться розтрощити ворожі ряди і дістатися до чарівного каменю - серця підземелля , а іншим зберегти його . Бій може бути кривавим і багатогодинним - наберіться терпіння , накопите сили , і вперед!

Також не забувайте , що гра безкоштовна - а значить в ній процвітає Донат , завдяки якому вклав реальні гроші гравець зможе отримати перевагу іншими гравцями.

Rappelz видео обзор

Підіб'ємо підсумки. Гра Rappelz вийшла неоднозначна - з одного боку вона зі слабенькою графікою в порівнянні з більш молодими конкурентами , володіє бідним на можливості управлінням. Але в ній є свої плюси , і вона зібрала досить непогану кількість гравців . Посвята грати в неї тим , хто нерівно дихає до заклику істот , хто завжди хотів відіграти саммонера по-повній

 

Офіційний сайт Rappelzhttp://promo.rzonline.ru/

Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: Rappelz обзор, Rappelz Online, Rappelz онлайн, Rappelz сайт, Rappelz, ігра з клієнтом, ігра Rappelz | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх