19:48
Reborn Online обзор ігри? іграти онлайн, регистрація

Reborn Online обзор ігри? іграти онлайн, регистрація

Reborn Online обзор ігри? іграти онлайн, регистрація

Reborn Online онлайн ігра 2014 року

Клієнтська онлайн гра 2014 року, у шанувальників якій є можливість поринути в фентезійний світ Асгарда, де правлять скандинавські боги. Завдання гравця, перевоплощающегося у відважного героя, стандартні, як і в багатьох фентезійних mmorpg. Це проходження квестів, пошук екіпіровки, здатної подарувати персонажу міць, прокачування його і вихованців, битви, крафтінг.

Як і в Dark Age, ігровий світ величезний і відкрит. Тут практично скрізь можна вступати в PvP-битви. Локацій передбачено безліч - ліси, пустині, шахти. Скрізь можна відшукати гідного супротивника, щоб битися з ним. Не залишилися обділеними й шанувальники PVE-режиму. Їм пропонується проходження різних місій, подорожі по локаціях і збір ресурсів, розвиток ремесла та створення екіпіровки. Також гравцям належить бій з небезпечними босами. У цій справі буде ніяк не обійтися без залучення спеціальної тактики. Як і в інших MMO-проектах, гравцям пропонується можливість об'єднуватися, створюючи гільдії, а також брати участь у битвах за контроль над територіями.


В основу бойової системи Reborn Online gamenet покладена механіка, раніше використовувалася в інших популярних представників жанру. Але творці цього проекту її оптимізували, поліпшивши графічну складову. За рахунок цього сцени PvP битви з їх неймовірними ефектами вразять навіть досвідченого гравця. Ще один плюс оптимізації - поява величезного набору смертоносних здібностей, які для більшого ефекту можна комбінувати. Барвисті локації Асгарда взагалі варто виразно віднести до переваг проекту. Ще одна відмінність від інших ігор даного жанру - багаторівнева система розвитку персонажа. Далеко не кожна рольова гра може похвалитися аналогічним «досягненням».


Також до достоїнств reborn online mmorpg  віднесемо і продуману систему квестів. Різноманітні завдання укупі з динамічними битвами і дослідженнями темних підземель припадуть до душі цінителям жанру. Нововведення геймплейної складової - також великий плюс творцям проекту.

Reborn Online видео обзор  

 


На тлі інших сучасних RPG, Reborn виглядає вельми гідно і цілком може претендувати на місце в топ 10 онлайн ігор mmorpg 2014 року. Тому всім шанувальникам фентезійних проектів рекомендовано відправитися в ігровий всесвіт і довести свою бойову перевагу перед супротивниками.

Reborn Online официальный сайт: http://www.reborngame.ru

Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: ігри з клієнтом, онлайн гра 2014 року, Reborn online | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх