22:01
Requiem Online обзор - онлайн ігра, офіційний сайт, скачати гру

Requiem Online обзор - онлайн ігра, офіційний сайт, скачати гру

Requiem Online обзор - онлайн ігра, офіційний сайт, скачати гру

Реквієм онлайн бесплатна клієнтська онлайн ігра

Requiem Online - клієнтська MMORPG гра фантастичного жанру, в якій чекають криваві бої з мутантами і кіборгами. Світ після апокаліпсису постане перед гравцями як живий. Компанія Ingamba детально пропрацювала свій проект, намагаючись не упустити навіть самих дрібних деталей, щоб Ви змогли насолоджуватися продуктом високої якості. Вас чекають сутички з мерзенними чудовиськами, розборки з іншими гравцями і грандіозні масові битви. 
У стародавньому світі Этергии війна набирає все більших обертів, становище ускладнюється з використанням секретної зброї Танатос. Атмосфера тепер змінилася до невпізнання, а тим, хто залишився в живих, доводиться боротися за своє існування. Навколо панує хаос, але з тим же деякі галузі науки і техніки швидко прогресують. Великі уми працюють над секретним проектом. Раптово з'являються особливі створення, вражають своєю силою і витривалістю. Ви повинні кинути виклик цим нахабним Темперионам.

Звичайно, невідомо, чим все закінчиться, але, лише приєднавшись і почавши грати в Requiem Online ru, Ви зможете про це дізнатися!

Щоб завантажити та встановити клієнт гри, необхідні такі системні вимоги:
- операційна система Microsoft Windows: XP SP3/Vista SP2/ 7 SP1;
- процесор Pentium IV 2.0 ГГц;
- графічний прискорювач не нижче Geforce FX 5600 128 Мб, з підтримкою Pixel Shader 2.0; DirectX 9.0c;
- 1,5 ГБ оперативної пам'яті;
- 4 ГБ місця на жорсткому диску.

Приступити до завантаження Ви зможете після того, як буде пройдено реєстрація в грі Requiem онлайн

На офіційному сайті знайдіть потрібну форму і введіть у відповідний рядок електронну адресу, потім прийміть згоду і чекайте листа з кодом активації. Requiem Online реєстрація буде завершена після активації облікового запису.

Requiem Online обзор

Щоб грати в гру Requiem Online Ви повинні вибрати для себе одну з чотирьох існуючих рас. 

Перша раса - Бартуки зі своєю величезною силою і відмінною згуртованістю. Вони сильні в ближньому бою, але їх магічні здібності не на вищому рівні. З вдячністю приймають допомогу людей і довго пам'ятають добро, проте ворогів своїх ненавидять і готові розтерзати їх при першій же можливості. 

Друга раса - Ксеноа не дуже сильна фізично. Зате вміло використовують магію і дуже впевнені під час дистанційних атак. Представники цієї раси високоінтелектуальні, спритні і мають гарний зір. До того ж ці тендітні істоти дуже побожні і не звикли відступати від своїх традицій. 

Третя раса - Турани є самою збалансованою. Вправність, витривалість, інтелект, сила - все у них чудово поєднується. Тим більше що Турани легко вчаться і можуть засвоювати уміння інших рас. 

Четверта раса - Круксени, які мають безжальний характер і холоднокровність. Це ідеальні вбивці, які були створені штучно. Ці зарозумілі істоти готові на все заради досягнення мети. Вони однаково гарні й у далекому і ближньому бою, а також легко застосовують магічні заклинання.


Від того, яку расу виберати, залежить подальший шлях розвитку. В кожній расі є свої класи, які в свою чергу поділяються на підкласи. Так Бартуки можуть стати варварами (барсерк, вождь) або шаманами (заклинатель, містик), Ксеноа - стрілками (месник, рейнджер) або чародіями (метаморф, элементалист), Турани - воїнами (командор, протектор) або темпларами (темпест, радіант), Круксени - розбійниками (сталкер, ассасин) або чаклунами (чорнокнижник, некромант). Вибирайте свій шлях у Requiem онлайн, адже це Ваше особисте право! Але пам'ятайте, ким би Ви не були свої характеристики необхідно прокачувати. Покращувати вміння можна за рахунок Генної інженерії.

Requiem онлайн

Отже, визначившись з життєвою дорогою, починайте досліджувати величезний світ, що таїть безліч небезпек. Безпечніше всього здійснювати подорожі днем. Але з приходом темряви все кардинально змінюється. Темні сили прокидаються, їх активність набирає піку. Вам доведеться знищувати різноманітних мерзенних тварюк. За це в нагороду будете отримувати цінні предмети. Але не тільки час доби впливає на те, наскільки безпечно можна себе почувати. Це ще залежить і від місцевості. Онлайн гра Реквієм пропонує безліч жахливих підземель для проходження. Немає ніякої гарантії, що Ви виберетеся звідти живим, але такий ризик цілком виправданий. Адже таким чином можна дістати цінні предмети екіпіровки, різні альфа - і гаммаксеони, а також потужна зброя. На кожній локації Вас чекають запаморочливі пригоди, так що приготуйтеся до сюрпризів різного роду!


Requiem Online грати можна, користуючись їздовим транспортом. Крилайдери, свитки, маунт, телепорт істотно полегшують Ваше життя. Ви переміщаєтеся куди завгодно, не натруждая при цьому ніг. Також існує можливість виховати вихованця. Ну і, звичайно ж, Реквієм гра передбачає використання різних предметів. При цьому їх рівень і властивості можна підвищувати.

Requiem Online видео обзор


Система ПвП настільки насичена, що Requiem Online гра рекомендує назавжди забути про спокій. Вас чекають і грандіозні битви між гільдіями, і можливість використовувати Player Kill, тобто викликати іншого гравця на бій і вбити його навіть не питаючи згоди, і спекотні дуелі, і битви з небезпечними чудовиськами, і навіть масштабні межсерверні бої іменовані Битвами Героїв (500 гравців проти такої ж кількості з іншого боку). Дерзайте, хоробрі воїни, перемоги у Ваших руках!

Залишається лише побажати, щоб виконалося все задумане, а удача не відверталася ні на мить!


Офіціальний сайт Requiem Online:http://www.requiem-online.ru


Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: Requiem Online обзор, mmorpg, Requiem Online ігра, Requiem online, ігри з клієнтом, Requiem Online видео | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх