03:55
Rise of Heroes обзор браузерної стратегії

Rise of Heroes обзор браузерної стратегії

Rise of Heroes обзор браузерної стратегії

Rise of Heroes online ігра

Безкоштовна браузерна ігра Rise of Heroes в жанрі стратегія, яка відзначається дуже неординарним сеттінгом. Ігровий світ сповнений мотивами сходу і стімпанк-технологіями. Студією GD-Team Ltd вийшло зробити оригінальну і дуже красиву в плані графічного оформлення багатокористувацьку стратегію.

З самого початку гравець розвиває маленьке містечко, яке згодом стає сильною і могутньою державою. З розвитком будівель і техніки місто поступово буде набувати риси, характерні для steam punk. Також на початку свого розвитку місто має захист новачка від нападу ворогів для того, щоб був час освоїти особливості геймплея і встигнути побудувати державу, неприступне для супротивників. Рано чи пізно, але боїв не уникнути. Навіть якщо ніхто не буде нападати, потрібно буде робити це самому. Адже ресурси, які доступні на початковій території не безмежні і для отримання додаткових покладів корисних копалин доведеться захоплювати розвідані родовища.У грі присутні як PvE так і PvP поєдинки. Чим привабливіший і корисніше буде територія, яку гравець захоче взяти в свої руки, тим складніше це зробити, тому що інші гравці не дрімають. Особливу роль у Rise of Heroes грають місцеві Герої. Вони наділені різними параметрами, які потрібно буде прокачувати в залежності від призначення персонажа: управління героєм великого війська, перехоплення інших героїв, виконання різних квестів та ін... Простіше кажучи, призначення героя гравець підлаштовує під свій стиль.
В цілому браузерна ігра Rise of Heroes онлайн заслуговує позитивної оцінки, завдяки прекрасно виконаному світу, виконаному в стильній графіку, унікальністю героїв, захоплюючих битв і пригод при разыскивание скарбів, завоювання нових земель і ПвП битв.

Rise of Heroes видео обзорОфіційний сайт Rise of Heroes: http://rohgame.com


Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: Rise of Heroes, Rise of Heroes обзор, браузерна ігра, Rise of Heroes ігра, стратегія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх