20:11
Rising Cities online обзор ігри, реєстрація, іграти

Rising Cities online обзор ігри, реєстрація, іграти

Rising Cities online обзор ігри, реєстрація, іграти

Rising Cities онлайн ігра

Ігра Rising Cities онлайн - новий містобудівний симулятор, від відмінної ігровий компанії Big Point, яка славиться своїми унікальними браузерних іграми всіх жанрів. У даній ігрі ви опинитеся в образі мера, якому буде потрібно вкласти всі свої сили і енергію в розвиток свого міста. Ви будете будувати все нові й нові міста, розвивати між ними транспортні та вантажні перевезення, так само вам буде потрібно вкластися в лікарні, енергетику і пожежні станції, адже складно уявити місто без усього цього.

Ігра по своїй суті стандартна для своєї тематики, нічого принципово нового ви в ній не побачите, але те що придумано на поточний момент реалізовано цілком гідно. Протягом усього ігрового часу ви будете вдосконалювати свій спосіб управління, адже з кожною хвилиною ігри у вас будуть з'являтися все нові й нові ігрові рішення, між якими вам належить вибрати найоптимальніше для вашого міста. У багато чому ігра схожа на свого прабатька - SimCity, саме з нього було взято основні ігрові моменти, а від деяких просто позбулися через те, що їх складно реалізувати в онлайн режимі.

Rising Cities скриншот

Спочатку ігри робимо упор на житлові будови, далі на продукти харчування і вже потім кидаємо всі сили на видобуток будівельних матеріал - ось схема розвитку абсолютно для всіх містобудівних симуляторів всіх часів. Тут нічого не змінилося, ви так само будете поступово нарощувати кількість жителів, будувати все нові місця харчування та магазини, а потім підете у виробництво. Так само хочеться відзначити, що проблем з торгівлею у вас не буде, в ігрі величезна кількість гравців, які тільки раді укласти ту чи іншу угоду.

Rising Cities видео обзор

Якщо ви ніколи не іграли в подібні ігри, то нічого страшного в цьому немає. Розібратися у всіх тонкощах вам допоможе якісна система навчання, яка поступово введе вас в курс справи і допоможе швидко підібрати тактику розвитку, яка підійде саме вашому стилю ігри.

Офіційний сайт Rising Cities: http://ru.risingcities.bigpoint.com/

 

Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: стратегія, стратегії | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх