02:07
Руни магії обзор онлайн ігри, реєстрація, іграти

Руни магії обзор онлайн ігри, реєстрація, іграти

Руни магії обзор онлайн ігри, реєстрація, іграти

Runes of Magic крута ммогпг ігра

Так уже повелося, що жанр mmorpg покоїться на двох, вже встигнувши всім набриднути, такі кіти. Перший з них - це велетень Lineage II – ідеальний зразок хардкорності і «тупого кача», другий – багатогранний і мінливий World of Warcraft – загальновизнаний наркотик і флагман компанії Blizzard. Тому будь-яка MMO ігра просто приречена на порівняння з цими двома монстрами. Не стало винятком і дітище тайваньських розробників під назвою Руни Магії (Runes of Magic).

Проект вийшов півтора року тому і вже встиг обзавестися трьома російськими серверами. Серед найбільш близьких по духу ігор, можна назвати Володар Кілець і той же WoW, хоча в Runes of Magic достатньо відмінностей, щоб стояти від цих проектів окремо.

Населення цього чарівного світу представлено ельфами та людьми. При цьому гравцям доступно вісім професій: воїн, розбійник, скаут, священик, маг, зберігач, лицар і друїд. Перелік досить стандартний, але саме тут Руни Магії дивує перший раз. Вся справа в тому, що ігра надає можливість комбінувати професії. Тобто, спочатку гравець вибирає базовий клас, а після отримання 10-го рівня отримує можливість взяти другий, додатковий. У результаті виходить більше двох десятків комбінацій, а це відкриває широкий простір для вибору тактичних схем. Наприклад, можна створити розбійника з замашками лікаря, або мага, закутого у важку броню.

руни магії скриншот

Така «фішка» ігри – це будівлі. Кожен гравець може побудувати власне житло, причому не тільки побудувати, але і обставити його за своїм смаком. До речі, меблі в ігрі виконують аж ніяк не декоративні функції, а відчутно впливають на показники персонажа. Наприклад, поставивши в кімнату хороший диван, ви отримаєте +10 до сили. Також в будинках можна готувати їжу, яка володіє різними позитивними ефектами.

Особливий інтерес викликає багато в чому унікальна «система відносин». Можливість шлюбних союзів передбачена у багатьох іграх, але в Runes of Magic подібні відносини відчутно впливають на геймплей. Наприклад, ставши чиїмось коханцем, ви отримаєте серйозну надбавку до MP, а увійшовши до складу сім'ї, збільшите кількість здоров'я. Ставши чиїмось учнем, можна збільшити одержуваний досвід, а статус близького друга збільшує шанс «дропа» предметів.

руни магії фото

Розповідь про будь яку онлайнову ігру буде неповною, якщо не торкнутися PvP і PvE. Сервера Runes of Magic поділяються на ті, де є можливість PvP, і де її немає. Також в ігрі присутні межсерверные баталії і облоги замків, де гравці б'ються за цінні бонуси.

Руни магії видео обзор

В цілому ігра Руни Магії є досить оригінальним проектом з вражаючою графікою, цікавою системою розвитку персонажа, зручним інтерфейсом і повною відсутністю багів, і чудово підійде на роль замінника такіх ігор як WoW і Lineage II.

Офіційний сайт Руни магії: http://rmonline.ru/

 

Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: ігри з клієнтом, ігра з клієнтом, mmorpg, мморпг | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх