13:47
Seafight online обзор ігри, реєстрація іграти

Seafight online обзор ігри, реєстрація іграти

Seafight online обзор ігри, реєстрація іграти

Seafight онлайн ігра про піратів

Seafight онлайн - браузерна онлайн ігра про морських піратів, розроблена компанією Bigpoint. Ігра, доступна більш ніж на 30 мовах, у тому числі російською, завоювала любов і повагу мільйонів користувачів у всьому світі. 

Ігра Seafight  вважається безкоштовною. Але це не зовсім так. Вхід до неї, дійсно, безкоштовний, але ряд додаткових функцій ви зможете купити тільки за гроші. 

Також гроші є головною темою цієї ігри, в якій ви можете при певному старанні виграти грошові призи, які обчислюються в Євро. 

 

Інші грошові одиниці ігри - перли і золото ви можете отримати з переможених монстрів. Також за свої реальні гроші через купця ви можете купити і золото, і перли, більш потужна зброя і навіть величезний військовий корабель зі своєю командою. 

Битися в морських боях можна як поодинці, так і складі співтовариства, що називається тут гільдією. Корабель - ще одна важлива тема в цій ігрі, так як за допомогою нього ви зможете подорожувати по ігровій карті, битися у відкритому морі з тисячами інших таких же, як ви піратів і шматувати на шматки різних морських монстрів. 

Seafight RU фото

Перед початком кожного з боїв ви зможете ближче познайомитися з наявним у вашому розпорядженні кораблем і його технічними характеристиками і подумати, яким чином ви можете його поліпшити. Тут є трактир, в якому ви можете отримувати різні завдання і верф, на якій ви можете відремонтувати свої снасті, купити зброю і все необхідне для вашого корабля. Якщо ви будете успішно проходити квестовиє завдання і отримувати за них ігрову валюту, то зможете швидко вдосконалити свій корабель і його оснастку і домогтися ще більших перемог в морських боях. 

Seafight видео обзор

Ігра Seafight дасть Вам можливість завоювати моря і океани і відчути себе справжнісінькою морської легендою.

Офіційний сайт Seafight: http://www.seafight.ru

 

Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: браузерна ігра, стратегія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх