15:49
Седьмой Элемент обзор онлайн ігри, сайт, реєстрація

Седьмой Элемент обзор онлайн ігри, сайт, реєстрація

Седьмой Элемент обзор онлайн ігри, сайт, реєстрація

Седьмой Элемент ігра 2011 року

PvP орієнтована мморпг з фрі PK і дропом речей з персонажа від південнокорейських розробників, які давно спеціалізуються на онлайнових іграх, причому виходить це в них зовсім непогано. І приклад тому одна з топ мморпг 2012 року Седьмой Элемент онлайн. Дія відбувається на планеті Нейя. Лиходій по імені Елізіон вирішив вивільнити силу стихій і використовувати їх у своїх корисливих цілях. Всі жителі Нейі розділилися на два табори - прихильників і супротивників Элизиона. Правда, грати ми зможемо тільки за світлу сторону. Седьмой элемент регістрація.

 


Як і в Forsaken world, при першому запуску ігри в очі кидається детально пророблена графіка навколишнього світу і приємна анімація. Особливо вражають тутешні бої. Вони тут дуже динамічні, барвисті і криваві, що звичайно порадує будь-якого любителя PvP. Ще одна особливість гри, яка приваблює увагу з самого початку - це можливість регулювання розміру грудей у жіночих персонажів. Така особливість, здається, сподобається багатьом геймерам.

 

 

У цілому, ігровий світ досить простий. Немає жодних фракцій, рас, політичних інтриг, облог і.т.д. Є три класи персонажа, причому кожен клас прив'язаний до статі. Це Воїн (чоловік), Мисливець (жінка) і Маг (чоловік). Розробники говорять про появу четвертої раси, але поки ще невідомо, хто це буде. Сподіваюся, корейці приберуть статевий дисбаланс у виборі персонажів. У кожного класу є три "збройових” гілки розвитку. Наприклад, у Воїна це сокира, мечі і галефы. А у Мага - диски, клинки і коса. Так само є додаткова гілка умінь, але у кожного класу вона практично однакова.

 


Що стосується прокачування персонажа, тут вона відбувається на основі квестів. Квести стандартні: вбити енну кількість мобів, знайти і принести якийсь предмет і.т.д. Так спокійно можна прокачатися до 20 рівня. Потім, за розповідями бувалих гравців, квестів стає менше. А до 30 рівнем кач вже повністю орієнтується на вбивство мобів. Всього в грі 55 рівнів.

PvP тут дуже видовищні, в першу чергу, за рахунок кривавості і жорстокості відбувається дійства. Система PK схожа з Karos Online, але також своєрідна. Починаючи з 20 рівня, PK-шити може будь-який гравець і будь-якого гравця. За PK накладається штраф "дурної слави”. Чим вище погана слава, тим більше дропа може випасти з нього. Дроп тут випадає з будь-якого персонажа.

 

Седьмой элемент видео обзор

 

 

Ще з особливостей гри можна відзначити очка гніву. Під час вбивства монстрів, у вас накопичуються очка гніву. Коли вони накопичаться, в кутку екрану з'явиться значок ока. Тисніть кнопку X і ваш персонаж буде видавати епічні фаталіті. За виконання квестів і знищення мобів можна отримувати очки джекпота. Один раз на день, у вас є можливість зіграти джекпот на всякі корисні речі. Також у вас є карти душ, якими можна скористатися два рази за день і отримати особливі здібності, і алхімічний куб, який стане в нагоді для крафта спорядження. Крафтить, до речі, тут може будь-який персонаж незалежно від рівня і класу.


Вердикт можна зробити наступний. Корейцям знову вдалося обернути класичний геймплей, в красиву візуальну обгортку і трохи приправивши невеликими і цікавими нововведеннями. Тому, якщо ви шукайте хороший MMORPG, то ігра Седьмой Элемент саме така гра.

Седьмой элемент офіциальний сайт: 7souls.zzima.com

 

Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: Седьмой Элемент ігра, ігри з клієнтом, Седьмой Элемент обзор, Седьмой Элемент | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх