14:43
Сфера 3 обзор онлайн ігри, реєстрація, іграти онлайн

Сфера 3 обзор онлайн ігри, реєстрація, іграти онлайн

Сфера 3 обзор онлайн ігри, реєстрація, іграти онлайн

Сфера 3 зачарований світ мморпг онлайн ігра

Зовсім недавно стартував закритий бета-тест Сфери 3 зачарований світ. Цей проект сміливо можна назвати прямим спадкоємцем першої Сфери, яка була запущена в 2003 році і стала справжнім проривом свого часу. Мало того, що проект був визнаний кращим у своєму жанрі відразу кількома поважними видавництвами, так ще він став першою російською mmorpg online!

Над створенням продовження (хоча все ж правильніше називати Сферу 3 окремою ігрою) працюють всі ті ж умільці зі студії NIKITA ONLINE. З урахуванням того, що компанія була заснована в далекому 1991 році, у її співробітників достатньо досвіду для створення цього шедевра. Але чи стане таким їх нове дітище?

Фінальну версію своєї нової клієнтської MMORPG співробітники NIKITA ONLINE планують випустити до кінця 2015 року. До цього доступ до ігри, яка буде поширюватися по популярної моделі free-to-play, більшість бажаючих зможе отримати у вигляді закритого бета-тесту. Такий підхід дозволяє розробникам використовувати досвідчених геймерів, як своєрідну фокус-групу, і плавно доводити проект до досконалості.

Вже зараз наочно видно, що візуальна складова Сфера 3 особливо не порадує. Графіка залишилася практично на минулому рівні, що для сучасної клієнтської ММО явно не дуже добре. Але фанати серії списують подібний недолік на те, що творці проекту вирішили перемогти лаги і фризи навіть на середніх комп'ютерах.

Зате з іншим в ігрі повний порядок. За сеттінг і сюжетні лінії відповідати розробники уламали відомого вітчизняного письменника-фантаста Олександра Зорича (насправді це творчий псевдонім відразу двох талановитих людей). А цей автор явно не новачок у сценарному ремеслі. На його рахунку не тільки цілий ряд фентезійних романів, але і робота над ігровими серіями В тилу ворога і Завтра війна.

сфера 3 фото

Але навіть не сюжет про протистояння вашого героя з древнім злом, об'єднаним в цілий орден Безіменних, не є головною фішкою проекту. Адже набагато більший інтерес для багатьох геймерів представляє незвичайний і продуманий до найдрібніших деталей ігровий процес. По-перше, самі творці говорять про позиціонування свого творіння, як про хардкорного PvP-орієнтованої MMORPG в дусі ігор минулих десятиліть. Хоча і любителям PvE буде чим зайнятися.

По-друге, іграти сфера 3 можна буде за чотири раси: гномів, людей, ельфів і демонів. Поки що доступні тільки демони і люди, але і кількість професій (у кожної раси їх дев'ять) нескладно здогадатися, скільки гілок розвитку і яку кількість здібностей буде доступно вашого персонажа. І це без врахування безлічі артефактів, які також впливають на геймплей.

По-третє, у Сфері 3 наголос зроблено не на сутички 1х1, а на масові баталії. Приміром, облоги, в яких може брати участь відразу кілька кланів. Хоча і звичайному PvP приділяється чимало уваги. Приміром, нечасто можна зустріти ігру, в якій можна вбити представника своєї раси. І цей проект саме один з таких.

сфера 3 скриншот

Навіть якщо говорити про фішки нової Сфери дуже побіжно, то їх можна нарахувати кілька десятків. Перераховувати їх все особливого сенсу немає. Давайте зупинимося на основних приємних особливості ігри, які однозначно сподобається користувачам:

Небачена варіативність розвитку персонажа. Мало того що вам доступно чотири раси з дев'ятьма класами в кожній, так потім головного героя ще і прокачувати можна на свій смак. Причому навіть правильний вибір спорядження може вплинути на результат сутички. Але багато в чому все буде залежати від того, наскільки ваші навички та здібності відповідають обраному стилю поведінки в бою.

Величезна кількість локацій. Серед яких знайшлося місце для безліч підземель, населених монстрами. Також не забувайте, що весь світ поділений на землі кожної з рас. Хоча іноді для вбивства собі такого навіть не доведеться залишати рідні краї.

Незвичайна бойова система. Якщо оригінальна Сфера була однією з перших ігор з нон-таргет переймами, то зараз цю систему кардинально перебрали і допрацювали. Але щоб оцінити всі її переваги, необхідно просто взяти участь в бою.

Взаємодія між гравцями. Для організації чергової змови або цієї різанини під час облоги ворожого замку доведеться як слід постаратися. Когось підкупити, з кимось домовитися. А самих незговірливих краще просто вирізати.

Управління будівлями. В цьому плані особливо цікаво керувати замком. Причому не тільки під час замісів начебто облоги, але і в інший час.

Видео обзор сфера 3

Навіть з урахуванням того, що ігра Сфера 3 має мало спільного з оригінальною ігрою, у неї є всі шанси стати справжнім хітом. Враження трохи псує невиразний візуальний ряд, але вже через десять хвилин подорожі по величезному світі про бляклу графіку практично забуваєш.

А от плюсів у проекту занадто багато, щоб залишити його без уваги. Так що любителям MMORPG просто необхідно познайомитися з ігрою ближче. Якщо не на стадії бета-тесту, то після виходу офіційної версії вже точно.

Офіційний сайт сфера 3: http://promo.s3.gamexp.ru/

 

Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: ігри з клієнтом, ігра з клієнтом, mmorpg, мморпг | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх