20:40
Shadowbound обзор ігри, відео, іграти онлайн

Shadowbound обзор ігри, відео, іграти онлайн

Shadowbound обзор ігри, відео, іграти онлайн

Шадовбоунд браузерна онлайн стратегія

Нова браузерна онлайн ігра, що поєднує в собі елементи стратегії і MMORPG, де гравцям належить побувати в ролі полководця і зібрати собі загін найманців. Але про все по порядку!

На початку ігри ShadowBound необхідно визначиться з класом персонажа. Вибір не великий - класів тільки три:

Воїн - найсильніший, витривалий, добре захищений боєць, який приймає весь урон на себе і тим самим забезпечує союзникам можливість атакувати ворогів на відстані.

Маг - це найсерйозніший клас, що володіє дуже руйнівною силою. Вони завдають найбільшої шкоди, але слабо захищені.

Мисливець - середньо збалансований клас, що наносить ворогам досить великої шкоди, але слабо захищений.

Визначившись з персонажем, доведеться зайнятися основною дією - набрати, спорядити і натренувати власний загін найманців. Сформований загін потрібно спорядити зброєю і амулетами, що поліпшують будь - які навички і найголовніше грамотно тактично розташувати перед битвою, враховуючи всі сильні і слабкі сторони своїх найманців. Б'ючись, найманці отримують досвід, а так само підвищують основний бойовий рейтинг загону.

Що стосується самого цікавого - PvP битв, то в Shadowbound можна проводити бої на арені 3 на 3, 8 на 8, регулярно проводяться турніри між різними серверами, війни гільдій і так далі. Битися доведеться багато - нудьгувати не доведеться. Та й крім боїв у ігрі завжди є багато чим зайнятися цікавим. Наприклад досліджувати підземелля, повні не тільки монстрами і босами, але і різними головоломками, не вирішивши які далі не просунутися. Коли персонаж досягне 35-го рівня, з'явиться можливість відшукати свою другу половинку і укласти з нею шлюб. На 45 - рівні можна пройти сюжетний квест і отримати вихованця, які бувають 5-ти рангів, що відрізняються за силою: білий-зелений-синій-фіолетовий - рудий. Крім того можна торгувати, займатися Крафтом, виконувати численні завдання і так далі.

Shadowbound видео обзор

Із приємних особливостей ігри Shadowbound варто також відзначити можливість використання опції «автоб», для швидкого прокачування персонажа ну і звичайно приємну браузерную графіку, з яскравою анімацією і детально промальованим ігровим світом. Успіхів!

Офіційний сайт Shadowbound: https://shadowbound.ru/

 

Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: стратегія, браузерні ігра | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх