00:24
Shards of the Dreams обзор браузерної рпг, реєстррація

Shards of the Dreams обзор браузерної рпг, реєстррація

Shards of the Dreams обзор браузерної рпг, реєстррація

Shards of the Dreams (SoD) онлайн ігра

Гра Shards of the Dreams, що в перекладі з англійської означає «Осколки снів», - це браузерна багатокористувацька онлайн гра. Вона переносить гравця в похмурий і страшний віртуальний світ, утворений після руйнівної вселенської катастрофи. Землі, як єдиного цілого, більше не існує. Є лише окремі її частини, між якими можна переміщатися, вдавшись до допомоги магічних порталів. В лісах тепер панують мерзенні чудовиська. Між Імперією і Пусткою - вічна ненависть і ворожнеча, а на кожному кроці підстерігає небезпека.

Свої перші нерішучі кроки у грі Осколки снів онлайн геймер робить під заступництвом вчителя. Перший етап - зовсім не складний. Після того, як ви пройдете його, потрапите в маленьке село, де вже є мешканці. У цьому селі вам належить освоїтися, налагодити побут, набратися сил перед битвами. Тут ви повинні будете вибрати клас для свого героя. Його можна буде змінювати до 10-го рівня. Виконуючи завдання персонажів, ви будете потроху набувати досвід, він знадобиться в битвах з кровожерними монстрами. Рекомендуємо обходити стороною істоти, які сильніше за вас. Вступивши з ними в бій, ви напевно програєте. На зароблені гроші можна купувати нову зброю і підвищувати свій рейтинг у грі.

 

При ознайомленні з грою у вас є можливість пройти тестове завдання, завдяки якому ви познайомитеся з основними моментами і нюансами гри. Крім цього, завдання дасть вам деякий досвід.

На першому рівні вам належить виконувати завдання, які дає Мисливець і Служитель. Ви дізнаєтеся таємницю склепів, розкиданих по лісу туманів, а також, чому не можна полювати одному. Правильне виконання завдань на першому рівні дасть вам можливість перейти в другу, більш складну щабель.

На другому рівні з вами знову Мисливець, але тепер він пропонує вам виконати нові завдання. Для їх виконання вам належить трохи пометушитися, вивчити світ більш досконально, зустрітися з Головним Мисливцем в таборі і перенестися за межі світу. За все це ви будете нагороджені грошима і досвідом.

 

Shards of the Dreams онлайн ігра

На наступних рівнях завдання ви будете отримувати від безлічі персонажів: Коваля, Служителя, Старого Шахтаря і Темної Особистості. Не варто забувати про Каспара. Він живе на відшибі і відіграє важливу роль у світі, про яку вам належить дізнатися пізніше.

Виконання завдань дає вам не тільки досвід і гроші, але і різні речі, які знадобляться для проходження гри.

У грі ви відвідаєте глибокі підземелля. Там вас чекають мерзенні чудовиська. Для боротьби з ними вам не обійтися без допомоги друзів.

 

Вступаючи в бій, пам'ятайте, що ви можете загинути, якщо ворог виявиться сильнішим і буде краще підготовлений. Навіть у цьому випадку гра «Осколки снів» дає друге життя гравцеві. Після чудесного воскресіння ви повернетеся туди, де були вбиті. Здоров'я і манна значно зменшуватися.

Ігра Осколки снів online є абсолютно безкоштовною. Розробники при її створенні використовували сучасні флеш-технології. Тому не потрібно жодних завантажень і установки на комп'ютер додаткових програм. Крім цього, нещодавно була розроблена програма, при скачуванні якої (за бажанням гравця) можливості гри значно збільшуються.

Shards of the Dreams видео обзор

Основною особливістю гри є незвичайний сюжет і місце, в якому розгортаються події. Таємничий і суворий світ фентезі підносить масу сюрпризів. Це і масові руйнування після глобальної катастрофи, і раптова поява моторошних монстрів, і вічне протистояння Імперії і Пустки. Тільки нескінченна переможна боротьба з монстрами-вбивцями і виконання завдань допоможуть вижити і йти далі.

 

Офіціальний сайт Shards of the Dreams:http://sodgame.rbkgames.com

 

Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: осколки снів ігра, Shards of the Dreams, браузеорна ігра, RPG | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх