23:01
SKILL Special Force 2 обзор ігри, скачати онлайн

SKILL Special Force 2 обзор ігри, скачати онлайн

SKILL Special Force 2 обзор ігри, скачати онлайн

SKILL Special Force 2 онлайн шутер

Друга частина багатокористувацького шутера від першої особи SKILL Special Force 2 стала справжнім хітом буквально через кілька місяців після релізу. Такий успіх легко пояснюється. Адже справа тут не тільки в іменитому розработчику (над створенням ігри трудилася корейська компанія Dragonfly, відома у всьому світі завдяки таким проектам, як Karma Online і Soldier Front) або популярності самого жанру MMOFPS.

Генії з «Стрекози» зуміли вибрати самий незвичайний підхід і способи реалізації свого дітища, завдяки чому, здавалося б, простий і тривіальний сценарій протистояння віртуальних солдатів заграв абсолютно новими фарбами.

Дія ігри SKILL 2 відбувається в самому найближчому майбутньому. Новий виток холодної війни давно розпочався і стрімко переростає в справжнісінькі збройні конфлікти по всьому світі. І весь сік полягає в тому, що сильні світу цього, керівні наймогутніші держави, прагнуть здобути перемогу малою кров'ю, організовуючи для вилазок на територію противника і захисту власних об'єктів від диверсій невеликі загони. А для вирішення таких завдань найкраще підходять елітні війська, начебто російського спецназу чи американських авіа десантників з «Дельти».

Але й створення альтернативного майбутнього з цілком можливим на тлі останніх політичних подій розвитком відносин між найбільшими країнами розробникам здалося мало. Ігра Скілл 2 не обмежується збройними сутичками між землянами.

Саме в період початку військових дій на нашу планету приземляються кораблі прибульців, що дає більше варіантів для подальшого розвитку проекту. Хто знає, може, зовсім скоро користувачі можуть боротися з ворогами за допомогою інопланетного озброєння?

Огляд ігри SKILL 2 буде неповним, якщо не згадати про графічну складову проекту. Для її створення використовувався движок Unreal Engine 3, завдяки якому дії по той бік монітора виглядає цілком пристойно. Все, від крапель дощу і відображення в калюжах, і закінчуючи моделями спецназівців і зброї, промальовано дуже якісно і правдоподібно.

Атмосферности кожній сутичці додає і дуже реалістична фізика. Персонаж і зброю, суперники, техніка і навіть навколишнє середовище поводяться цілком «пристойно». Саме за подібний реалізм в далекому минулому мільйони геймерів і полюбили знаменитий CS. Але час не стоїть на місці і тепер на заміну старому доброму «Страйку» навіть у киберспорті приходить та ж ігра SKILL 2. Адже графіка в ній куди більш приємна, можливостей набагато більше, а фізична модель не тільки не поступається, але і багато в чому перевершує більшість сучасних аналогів.

Як і в більшості інших MMOFPS, в SKILL Special Force 2 весь геймплей будується навколо динамічних битв між користувачами. Причому реалізований сам процес бою настільки захоплююче, що іноді навіть між двома смертями у геймера проходить всього кілька десятих секунди.

Всього в ігрі скілл 2 є більше двох десятків карт, на яких користувачі можуть помірятися силами в п'яти доступних режимах. Причому кожен вид битви може досить сильно відрізнятися при нарахуванні досвіду. Приміром, вбивство ворога в звичайному одиночному «дезматчі» оцінюється розробниками меншою кількістю очок, ніж перемога в «підриві», де одна команда закладає вибухівку, а друга повинна будь-яким способом не допустити цього.

Професійних геймерів в SKILL 2 приваблює саме вплив навичок і рефлексів на результат поєдинку, а не якісь додаткові характеристики або прокачування персонажа. У деяких випадках навіть більш дорога зброя не дає жодних гарантій щодо успішності атаки, що робить цей проект дуже хардкорним з одного боку, але в той же час більш реалістичним з іншого.

Особливості Special Force 2

Огляд ігри SKILL 2 буде неповним, якщо не зупинитися на деяких нюансах, завдяки яким цей проект кардинально відрізняється від конкурентів. І таких моментів слід виділити як мінімум кілька:

Можливість пограти за одне з шести елітних підрозділів з усього світу (російський «спецназ», американські «Дельта форс» і UDT, французький GIGN, мексиканський GAFE або британський SAS) в самих різних режимах, прихопивши з собою кілька видів найсучаснішої зброї.

У проекті користувачам доступні не тільки обридлі по іншим іграм режими, а й унікальні види сутичок. Приміром, практично стелсове тактичне захоплення інформації SeIzure або безбашений Glass, в якому командам потрібно знищити всіх супротивників, розбивши під ними скляні платформи.

Практично не впливає на ігровий процес «Донат». Від вливання реальних грошей в свого персонажа не залежить його навикі стрільби та інші показники. Навіть найкрутіші стволи користувач може придбати (або назавжди, або на певний час, наприклад, місяць) як за реал, так і за віртуальну валюту.

SKILL Special Force 2 видео обзор

SKILL Special Force 2 - це один з найбільш динамічних і захоплюючих онлайн-шутерів на даний момент. Якщо ви любите багатокористувацькі стрілялки та не уявляєте своє життя без віртуальних битв, то ця ігра саме те, що вам потрібно!

Офіційний сайт SKILL Special Force 2: http://ru.gameforge.com/games/skill

 

Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: ігра з клієнтом, шутер, онлайн шутер | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх