00:12
Soldiers of Fortunе обзор онлайн ігри, іграти, реєстрація

Soldiers of Fortunе обзор онлайн ігри, іграти, реєстрація

Soldiers of Fortunе обзор онлайн ігри, іграти, реєстрація

Солдати удачі онлайн ігра

Soldiers of Fortune або Солдати удачі - ігра для тих, кому не цікаво просто відстрілювати ворогів в типових екшенах. Тут доведеться розраховувати не скільки на свою спритність і швидкість, скільки на тактику і вміння прорахувати свої дії на кілька ходів вперед.

В Солдатах удачі розслаблятися ніколи. З першої секунди ігри ваш персонаж опиняється в гущавині бою. Його команда професійних бійців зазнає аварії вертольота, і він один залишається в живих. Вам тут же надається можливість позбавитися від декількох головорізів і навчитися першим тактичним прийомам. Наприклад, в цій ігрі вигідніше ховатися за перешкодами, щоб в вас не побачили вороги, а якщо вони стоять дуже близько один від одного, то краще кинути в них гранату, ніж відстрілюватися.

Ігра - це покрокова стратегія. Ви можете або витратити свій хід на коротку передислокацію і 1 постріл, або тільки на зміну місця, або на 2 постріли не сходячи з місця за умови, що ви дістаєте до ворога. Після пари навчальних місій, ви нарешті зможете дістатися до своєї бази. Там знаходяться лабораторія, склад, майстерня, навчальний центр та інші важливі стратегічні об'єкти, які допоможуть вам в проходженні місій. В цілому, вашими основними завданнями будуть просування по сюжету шляхом виконання місій і виживання в критичних ситуаціях. В навчальному центрі ви можете вибрати собі клас і розвивати навички з досягненнями нових рівнів. В казармі - найняти супутників-бійців (з помічником позбавлятися від ворогів буде набагато простіше). Але й без обмундирування і зброї не протриматися й хвилини, тому для вас завжди працює магазин. Тут ви можете купити найкрутіші гармати і найкращі бронежилети для свого персонажа. До того ж, за певну суму обмундирування можна покращувати, так що немає необхідності постійно купувати нове, коли на вас надіто більш дешеве, але з кращими характеристиками завдяки покращенням.

Кожен предмет має 6 рівнів поліпшення, але на деякі з них будуть потрібні кристали - валюта, яку можна отримати за досягнення нових рівнів, або за допомогою покупки за реальні гроші. Фінальне, шосте, поліпшення, проводиться тільки за кредити, які можна отримати лише донатскім шляхом.

Soldiers of Fortune скриншот


У ігрі можна виконувати місії або битися з іншими гравцями. На локації доступні події: битва 10х10 або 5х5. раз в певний час (досить часто) ви можете приєднуватися до групи гравців і спробувати перемогти гуртом супротивників. Крім того, ви можете вступити в клан, або створити свій, і ходити в бої з друзями злагодженою командою. Якщо ви впевнені в своїх силах, то можете навіть включити автобот - і ваш персонаж самостійно з усім впорається.

Soldiers of Fortune видео обзор


Для особливо затятих шанувальників цього шутера, існує так званий Подарунковий контейнер. Він відкривається через довгий час перебування в ігрі, але він того вартий. У контейнері можна виявити дуже рідкісне і стильне обмундирування (абсолютно безкоштовно!), В якому ви станете непереможні для будь-якого ворога!

Офіційний сайт Soldiers of Fortune: http://sof.rbkgames.com/

 

Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: браузерна ігра, стратегія, шутер | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх