00:22
Song of Solaris обзор онлайн ігри, реєстрація, іграти

Song of Solaris обзор онлайн ігри, реєстрація, іграти

Song of Solaris обзор онлайн ігри, реєстрація, іграти

Song of Solaris online ігра

Хочете поринути в черговий фентезійний світ? Ігра Song of Solaris - це те, що потрібно. Чарівний світ захоплений демонами, які відкрили шлях в Інший Світ. По цій дорозі в світ людей рвонули монстри, що несуть смерть і руйнування всім мирним жителям. Ті, що вижили зуміли втекти і зустріли доброго Бога Моріаса, який зміг впоратися з демонами і дарував людям новий світ. Тут і починається ігра.

Орден Моріаса управляє столицею континенту, а бандитські групи готуються повалити владу. Персонаж стає учасником Ордена, його завдання - допомогти відновити порядок на континенті і не дати світові знову зануритися в хаос.

Коли персонаж подорожує світом, напасти на нього можуть на кожному кроці. Персонажі поділяються на класи, так що кожен гравець розпоряджається певним набором здібностей. Маги можуть наносити противнику нищівних втрат, але в той же час володіють поганим захистом. Вибираючи персонажа цього класу, подбайте про придбання вихованця, який зможе лікувати мага. Жерці - цілителі, які не замінні на поле бою. Їм доступна безліч заклинань. Чародії за допомогою магії можуть дезорієнтувати будь-якого ворога, от хто справді не замінимо в битві. Снайпери - підступні стрілки, що завдають величезної шкоди великій кількості противників, єдиний недолік - вони потребують прикриття. Вбивці впораються з будь-яким ворогом за допомогою отруєного кинджала. Воїни володіють великим ресурсом здоров'я та захисними засобами.

Song of Solaris скриншот

Всі ігрові локації діляться по рівнях, так що навряд чи ви зіткнетеся з монстром, якого в принципі не зможете перемогти. При бажанні ви можете створити свій орден і позмагатися з Орденом Моріаса. Хтозна, може саме ваш персонаж зможе стати главою континенту і встановити світовий порядок?

Song of Solaris онлайн відрізняється високою якістю дизайну і ігрової механіки. До того ж, сюжет цікавий і продуманий до найменших деталей. У чомусь ця браузерна ігра перегукується з багатьма собі подібними, але при цьому тут є велика кількість унікальних можливостей.

Song of Solaris видео обзор

Враження від ігри найкращі, що багато в чому обумовлено деякою «казковістю» оформлення. Гравець активно спілкується з усіма персонажами, хороші відносини гарантують, що хтось буде прикривати вашу спину в бою, а, заручившись підтримкою жерця, можна бути впевненим, що персонажа вилікують після серйозного поранення. У ігрі постійно відбуваються якісь події, так що занудьгувати не вдасться.

Офіційний сайт Song of Solaris: http://sos.infiplay.ru/

 

Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: браузерна ігра, браузерні ігри | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх