12:25
Спарта війна імперій обзор ігри, реєстрація, іграти

Спарта війна імперій обзор ігри, реєстрація, іграти

Спарта війна імперій обзор ігри, реєстрація, іграти

Онлайн стратегія Спарта війна імперій

«ЦЕ СПАРТА !!!" - гучний крик царя Леоніда з фільму «300 спартанців» став не тільки темою для тисяч демотиваторів і мемів рунета, але і відродив інтерес до епохи славних перемог древнього народу. Розробники від Plarium також надихнулися закликами харизматичного вождя. На війну, щоправда, ніхто з них не пішов, а ось на створення якісної браузерної стратегії запала цілком вистачило. Спарта: війна імперій, успішно локалізована в Росії, зайняла почесне місце серед представників жанру і продовжує шлях до п'єдесталу.

Творці ігри Спарта: війна імперій скористалися достовірними відомостями з підручників історії і відтворили військово-політичну ситуацію часів величі Греції та інших союзних держав. І навіть реально існуючий правитель Персії на ім'я Ксеркс у проекті присутнє. З ним, до речі кажучи, і знайомиться кожен новобранець спартанської армії: сам цар Леонід, який буде давати завдання та поради на перших етапах, оповіщає про небезпеку і набігу хитрого супротивника. З цього моменту і починаються пригоди на території стародавніх держав.

Тому як Спарта: війна імперій відноситься до жанру онлайн стратегій, то і починати доведеться з основ. Причому, основ економіки. У розпорядження гравця надходить ціле місто, яке потрібно захищати, постачати провізією і ресурсами. Основними обмінними валютами служать зерно, деревина і бронза: саме цей товар і буде ходовим протягом довгого шляху до панування. Перші квести спрямовані саме на створення будівель: ферма, кузня і лісопилка на сучасній мові дадуть мінімальне зростання запасів. Надалі, кожне з будівель може бути покращено для отримання більшого прибутку.

Економічна частина на цьому практично закінчена: головне, не забувати будувати додаткові будови і покращувати їх, тому як зростаюча з часом армія і населення міста буде витрачати складські сховища частіше і швидше. Присутній у ігрі і четвертий ресурс: золото. Добувати його можна лише на самому початку, виконуючи завдання царя Леоніда. Надалі золото можна витрачати на покупку рідкісного типу юнітів і збільшувати швидкість будівництва. А заповнити його запаси можна за допомогою реальних грошей.

Військова складова Спарти: війни імперій відрізняється від більшості аналогів: крім військових тренувальних таборів, будувати які необхідно, можна укладати угоду з сусідніми державами. Так, наприклад, щоб найняти метальників, потрібно укласти угоду з аканфа, а острів Крит в подальшому може поставляти відмінних лучників.

Перші набіги і битви будуть відбуватися з комп'ютерними супротивниками: таким чином, кожен зможе відточити прийоми тактики і дізнатися більше про юнити.

Спарта війни імперій видео обзор

Незважаючи на присутній у ігрі формат розрахунку реальними грошима, Спарта: війна імперій, вражає як мінімум проробленим світом і системою поліпшень. Не варто забувати і про вдалу систему Альянсів: союз з реальними гравцями буде корисний при захопленні величезних за площею територій. Додайте до всього цього розвиток колоній, три десятка достовірних юнітів часів ігровиї епохи і божевільний Ксеркс, який тільки й чекає помилки, щоб направити свої війська на ослаблого супротивника.

Офіційний сайт Спарта: війни імперій: http://sparta-voyna-imperiy.com/

 

Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: стратегія онлайн, стратегія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх